Bukiji

Arbitrāža sporta totalizatoros un sporta biržās

Arbitrāžu sporta totalizatoros varētu nosaukt par vienu no drošākajiem ienākuma avotiem internetā. Jums vienkārši ir jāveic likmes uz visiem iespējamiem iznākumiem dažādos online sporta totalizatoros tā, lai rastots peļņa. Piemēram, tenisa spēlē var būt tikai 1 uzvarētājs no 2 spēlētājiem. Jums ir divos dāžādos sporta totalizatoros jāveic likmes tā, lai jebkura spēlētāja uzvaras gadījumā Jūs gūtu peļņu. Tas ir pilnīgi legāls peļņas gūšanas veids un ļoti izplatīts visā pasaulē. Skan tas vienkārši, taču dzīvē ne vienmēr tas tā arī ir.

Kāpēc rodas arbitrāža online totalizatoros

Arbitrāžas totalizatoros rodas dažādu iemeslu dēļ. Lai to saprastu, mums ir jāsaprot, ka totalizators izvietotjot koeficientu uz kādu notikumu, koeficientus piedāvā tādus, ka, ja Jūs liksiet uz visiem spēles rezultātiem, Jūs zaudēsiet naudu pie jebkāda rezultāta. Tā arī ir sporta totalizatoru peļņa. Bet tā kā sporta totalizatoru ir ļoti daudz, tad katrs sporta totalizators izvieto dažādus koeficientus un viņu eksperti dažādi vērtē spēles iespējamo gala iznākumu, kas, protams, tiek izteikts koeficientos.
Piemēram šodienas basketbola spēle Latvija pret Krieviju sporta totalizatora Bwin ir šādi koeficienti:
Latvija 2,6
Krievija 1,5
Ja mēs piedalītos ar 100lvl banku un uzliktu par Krieviju 63,41lvl un par Latviju 36,59, tad pie jebkuras komandas uzvaras gadījumā mēs zaudētu 4,88lvl. Nekāda arbitrāža viena totalizatora ietvaros nesanāks. Ja arī kādreiz Jūs ieraugat, ka ir iespējama arbitrāža vienā sporta totalizatorā, tad neveiciet likmi, jo visticamāk kāds ir kļūdījies un Jūsu likmes tika anulētas.
Lai no šīs spēles mēs gūtu peļņu, mums ir jāatrod otrs sporta totalizators, kurā būs augstāks koeficienta uz Latvijas vai Krievijas valsts izlasēm. Piemēram, Betfair likmju biržā koeficients par Krievijas uzvaru ir 1,64, kas mums dotu 0,566% peļņu, taču Betfaair mums neder komisijas maksājumu dēļ… Tāpēc skatos tālāk… un atrodu Pinacle sports koeficientu 1,637 par Krievijas izlases uzvaru, kas mums no 100lvl ienestu 45 santīmus. Maz, bet tas bija ļoti īsā laikā, kā arī šī peļņa ir bez riska. Ja mēs liekam 1000lvl, tad tie jau būtu 4,5lvl, ja mēs atrastu lielāku sporta arbitrāžu, tad jau no 100lvl mēs gūtu ap 5lvl peļņu.
Taču jārīkojas šeit ir ļoti ātri. Ar sporta abitrāžām pasaulē nodarbojas daudz cilvēku un katram sporta totalizatoram ir arī noteikti limiti, cik daudz naudas viņi pieņem uz konkrēto izlikto koeficientu, tiklīdz limits ir sasniegts, tā koeficients tiek samazināts, tāpēc Jūs nevarēsiet manipulēt ar miljoniem, taču papildus piepelnīties un droši gūt peļņu var un vēl lielāku nekā piedāvā bankas šobrīd.
Vidēji sporta arbitrāžās normāla peļņa ir 3-10% no ieguldītās kopējās summas.
Te ir links uz ļoti labu sporta arbitrāžas kalkulatoru==>
Te būs attēls ar mūsu atrasto arbitrāžas iespēju:

Selection- iespējamie iznākumi. Šis arbitrāža kalkulators skaita likmes līdz pat 6 iespējamiem iznākumiem.
Decimal odds un Fractional odds ir koeficientu veidi. Eiropā visbeižāk izmanto decimal odds.
Stake- pēc tam, kad Jūs ievadīsiet odds (koeficientus) kalkulators parādīs, cik ir jāveic likme, lai pie jebkura iznākuma peļņa vai zaudējumi būtu vienādi.
Tātad ievadiet koeficientus uz iespējamajiem rezultātiem un spiediet Calculate stakes un redzēsiet, vai ar savu likmi varat gūt peļņu (profitability rāda cik % peļņa vai zaudējumi būs ar šādiem koeficientiem), profit jau parādīs konkrēti, cik laimēsiet vai zaudēsiet, total return ir cik būs Jūsu banka pēc šīs likmes, total stake Jums ir jāievada summa, kuru kopā esat gatavs ieguldīt arbitrāžās.
Kāpēc es te rakstu peļņa vai zaudējumi? Tāpēc, ka kamēr Jūs atradīsiet peļņu nesošu sporta arbitrāžu, tikmēr Jums rādīs zaudējumus kalkulatorā (ar to man patīk šis kalkulators, jo citi neko nerāda, ja nav peļnu nesoši koeficienti).
Vēl var mēģināt arbitrāžu uztaisīt sporta biržās (arbitrāžas piemērs Betfair sporta biržā). Atrodiet tirgu, kurā ir spraugas, aprēķiniet, kādus koeficientus vajag, lai Jums nomachotu, veiciet likmes un gaidiet, kamēr kāds likmes nopirks un Jums būs garantēta peļņa, turklāt, Betfair Jūsu iesaldēto naudu atgriezīs kontā, tiklīdz Jums būs all green situācija un varēsiet meklēt nākamo arbitrāžas iespēju, negaidot spēles beigas.

6 Comments

  1. […] pašām arbitrāžām jau es rakstīju un tagad pavisam neliels piemērs. Pēc Latvijas basketbola spēles paskatījos […]

  2. […] pat patreiz sanāk arbitrāža starp Betfair (ieskaistot komisiju) un Triobet. Triobet liekot par Dinamo Rīga un Novokuzņetsk, […]

  3. […] KHL spēlei starp Dinamo Rīga v Dinamo Maskava. Varu tikai piebilst, ka patreiz pat var veikt sporta arbitrāžu starp bwin un triobet sporta totalizatoriem, vai nu var arī mēģināt iepīt […]

  4. […] šodienas KHL spēlei starp CSKA v Dinamo Rīga. Arī uz šo spēli patreiz ir iespējams izveidot arbitrāžu starp augstākajiem tirgū pieejamajiem totalizatoru koeficientiem, taču tā ir pārāk maza, ja […]

  5. […] tik daudz jauna un interesanta. Sākot no online totalizatoriem, sporta biržām, treidingu, arbitrāžām un, turpinot, ar interneta mārketingu, SEO, WordPress, hostingu utt. Tā nu izdomāju, ka Latvijā […]

  6. […] parāda, cik naudas Jūs saņemtu atpakaļ, ja veiktu likmes uz visiem notikumiem, proti, veiktu arbitrāžu viena totalizatora ietvaros, jeb, cik % peļņu patur totalizators uz konkrēto sporta notikumu.  […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *