Bukiji

Arbitrāžas piemērs Betfair sporta biržā

Par pašām arbitrāžām jau es rakstīju un tagad pavisam neliels piemērs. Pēc Latvijas basketbola spēles paskatījos Betfair koeficientus uz Latvijas/ Vācijas spēli. Back bija 1,82 apmēram uz abām komandām un lay 2,12 apmēram uz abām komandām. Izdomāju, ka jāuzliek lay all ar 20 gbp likmi un jāatstāj uz nakti. Nakts nemaz i nepagāja, kā man uz šo spēli jau ir 1,9 mārciņu peļņa bez riska. Skatieties attēlus:


Principā redzam attēlā, ka man pat ir paveicies, jo kāds Betfair likmju biržā ir paņēmis krietni zemāku koeficientu par Latvijas uzvaru un kādam ir paveicies, jo paņēmis lielāku koeficientu par Vācijas uzvaru. Vienkārši tirgus ir diezgan nelikvīds uz basketbola spēlēm, bet var uzskatīt, ka man paveicās.
P.S. Atcerieties, ja Jūs uzliekat uz vismaz diviem iznākumiem lay likmi Betfair biržā ar koeficientu zem 2, Jūs gūsiet peļņu, tāpat arī, ja uzliksiet uz diviem iznākumiem Betfair likmju biržā back likmi ar koeficientu virs 2- Jūs gūsiet peļņu pie jebkura rezultāta
P.P.S. Liels plus arbitrāžām sporta biržās ir tas, ka Jūsu likmi nevar atcelt, kā tas var gadīties sporta totalizatoros, tāpēc šeit risks ir 100% izslēgts.

One Comment

  1. […] ja nav peļnu nesoši koeficienti). Vēl var mēģināt arbitrāžu uztaisīt sporta biržās (arbitrāžas piemērs Betfair sporta biržā). Atrodiet tirgu, kurā ir spraugas, aprēķiniet, kādus koeficientus vajag, lai Jums nomachotu, […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *