Bukiji

Betsafe kļūst par Dinamo Rīga oficiālo totalizatoru

Sākot ar 2010/2011.gada Gagarina kausa izcīņas spēlēm un līdz pat 2011/2012.gada sezonas beigām, Betsafe totalizators ir kļuvis par Dinamo Rīga Oficiālo bukmeikeru un partneri!

Visu līdzšinējo laiku Betsafe ir daudz strādājuši, lai to piedāvājums būtu šī statusa cienīgs, un šobrīd Betsafe ir pārliecināti, ka tieši pie viņiem katrs KHL likmju cienītājs atradīs visplašāko likmju piedāvājumu visām spēlēm, bet Dinamo Rīga mačiem šis piedāvājums tiek veidots vēl iespaidīgāks – Gagarina kausa izcīņas laikā 100 likmju veidi katrai Dinamo Rīga spēlei!

Labs piedāvājums nav vienīgais jūsu ieguvums no šīs uzsāktās sadarbības. Betsafe ir iekļāvies arī Dinamo Rīga 1 santīma ziedojumu programmā. Tas nozīmē, ka par katru likmi uz KHL spēlēm vismaz 1 lata apmērā, Betsafe ziedos 1 santīmu Dinamo klubam – katra KHL likme savējo atbalstam!

Sekojiet līdzi Betsafe hokeja piedāvājumiem un akcijām gan šajā, gan nākamās KHL sezonas laikā. Totalizators sola, ka, pateicoties šai sadarbībai, jums būs iespēja piedalīties neskaitāmās akcijās un tikt pie ekskluzīvām balvām no hokeja kluba Dinamo Rīga!

Pirmie divi lieliskie piedāvājumi no Betsafe uz KHL spēlēm

1. Bezriska likme Gagarina kausa izcīņas spēlēm

No 23. līdz 26. februārim Betsafe dāvina iespēju veikt bezriska likmi uz pirmajām KHL play-off cīņām – liec līdz pat 3 latiem un saņem likmi atpakaļ, ja tā būs zaudējusi! Ja nevar zaudēt, var tikai vinnēt!

2. Hokejs Arēnas Rīga ložā Tev un draugiem

Sakarā ar Betsafe jauniegūto Dinamo Rīga Oficiālā bukmeikera statusu, katra Tava likme uz KHL spēlēm visas atlikušās šīs un visas nākamas sezonas garumā piedalīsies labi zināmajā Dinamo Rīga 1 santīma programmā un papildinās kluba kasi. Katra KHL likme savējo atbalstam!

Piedāvājumu noteikumi:
1.
Kā izmantot bezriska likmes piedāvājumu:
1. Veiciet likmi, kura sastāv no vismaz divu KHL maču iznākumiem 23., 24., 25. vai 26. februārī. Ja likme izrādīsies precīza, protams, saņemsiet savu laimestu. Ja PIRMĀ uz KHL izdarītā likme šajos datumos būs zaudējusi, mēs atmaksāsim tās summu līdz pat 3 LVL jūsu kontā. Ja vēlaties, likmi var izdarīt arī par lielāku summu un uz vairāk nekā diviem iznākumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka atmaksāta tiks tikai likmes summa līdz 3 LVL.
2. Sūtiet epastu uz freebet@betsafe.com, ja likme izrādījusies neprecīza. Ierakstiet savu Betsafe.com lietotājvārdu vai ID un likmes kupona ID numuru Temata lauciņā (Piem: “-lietotājvārds-, kupona ID 23456788”. Šo informāciju varēsiet atrast sadaļā “Mans konts > Likmju vēsture”.
3. Mūsu Klientu atbalsta dienests atmaksās likmes summu līdz pat 3 LVL jūsu kontā īsākajā iespējamā laikā. Mēs sagaidām, ka šo piedāvājumu izmantos daudzi klientu, tāpēc lūdzam būt pacietīgiem, gaidot izmaksas. (Likmes atmaksa var aizņemt līdz pat 72 stundām.)
Piedāvājuma noteikumi:
Piedāvājumam kvalificējās likmes, kuras satur iznākumus no vismaz 2 KHL spēlēm, kuras norisināsies no 23. līdz 26. februārim.
Piedāvājums spēkā tikai pirmajai likmei kampaņas periodā, kas atbilst šiem nosacījumiem.
Šis piedāvājums ir spēkā tikai klientiem no Latvijas.
Šo piedāvājumu viens klients var izmantot tikai vienu reizi.
Vienai mājsaimniecībai, IP adresei utt. var būt tikai viens konts.
Šis piedāvājums ir spēkā gan esošajiem, gan jauniem Betsafe.com klientiem.
Lai pieprasītu likmes atmaksu, rakstiet uz freebet@betsafe.com līdz vēlākais 27. februāra pl. 23:59. Vēlāk saņemtie atmaksas pieprasījumi netiks ņemti vērā.

2.
Noteikumi:
Izlozē piedalās visas Betsafe.com veiktās likmes uz KHL spēlēm 23. un 24.februārī.
Izlozē piedalās tikai pirmsspēles likmes. LIVE likmes izlozē nepiedalās.
Minimālā likmes summa 1 LVL.
Maksimālais biļešu skaits abonementu izlozē nav ierobežots.
Ar izlozes uzvarētāju sazināsimies telefoniski līdz 25. septembra pl. 18:00, lai vienotos par ložas izmantošanas norisi.
Izlozes rezultāti tiks publicēti Betsafe.com blogā līdz 25.septembra pl. 18:00.

Betfair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *