Bukiji

Betway.com ar labdarības pokera turnīru atbalstīs Haiti zemestrīcē cietušos

Lai atbalstītu Haiti iedzīvotājus pēc postošās zemestrīces, kas notika šī gada 13. janvārī, Betway.com sadarbībā ar Microgaming spēļu tīklu organizēs globālo labdarības tiešsaistes poker turnīru, kas norisināsies šī gada 22. janvārī, plkst. 20:30.  Betway.com un Microgaming aicina visus tiešsaistes spēļu dalībniekus piedalīties labdarības turnīrā un atbalstīt Haiti zemestrīces upurus.

Pagājušā nedēļā septiņas balles stiprā zemestrīce Haiti prasījusi 50 tūkstošus dzīvību, un Haiti iekšlietu ministrs Pols Antuāns Bjens-Aime pavēstījis, ka postošajā zemestrīcē valstī bojāgājušo skaits var sasniegt 200 000. Pasaules plašsaziņas līdzekļos izskanējusī informācija liecina, ka bez bojāgājušajiem vēl aptuveni 250 000 cilvēku ir ievainoti un 1,5 miljoni palikuši bez pajumtes.

Betway.com aicina ikvienu interneta tiešsaistes spēļu cienītāju iesaistīties un atbalstīt zemestrīces upurus, jo kā zināms, ANO Humānās palīdzības koordinācijas centra speciālisti šo katastrofu ir nodēvējuši par vēsturisku gan upuru, gan postījumu ziņā.

Betway.com un Microgaming organizētais labdarības pokera turnīrs notiks šī gada 22. janvārī, plkst. 20:30 pēc Latvijas laika. Sākot ar š.g. 18. janvāri, papildu informācija par turnīru un tā norisi atrodama Betway.com interneta vietnē betway.com.

Ņemot vērā to, ka septiņas balles spēcīgā zemestrīce pēc upuru skaita, iespējams kļūs par vienu no desmit postošākajām zemestrīcēm vēsturē, Betway.com sniegs savu atbalstu katastrofā cietušajiem un no katra spēlētāja turnīra dalības maksas 10 eiro tiks novirzīti zemestrīces upuru atbalstam un turnīrā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Haiti Veselības fondam (Haitian Health Foundation).

Haiti Veselības fonds darbojas kopš 1982. gada un ikdienas darbā cīnās pret nabadzību un atbalsta nelaimē nonākušos Haiti iedzīvotājus. Pateicoties ilggadējai darbībai un pieredzei, Haiti Veselības fonds spēj sniegt palīdzību daudz ātrāk un efektīvāk nekā citi fondi. Papildu informācija par Haiti Veselības fondu atrodama: www.haitianhealthfoundation.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *