Bukiji

Betway sporta totalizators un Betway 60lvl bezmaksas likme

Online sporta totalizators Betway Latvijā ir ļoti populārs. Ja nemaldos tieši Betway piedāvāja veikt likmes pat uz to vai uz Jāņiem līs vai nelīs, kā arī uz Rīgas atslēgas nākamo turētāju. Betway ir arī populārs ar savu pokera istabu. Totalizatoru cienītājus Betway ik pa brīdim patīkami pārsteidz piedāvājot 60lvl bezmaksas likmi 30lvl bezmaksas likmes vietā un arī šobrīd Betway palielinājis savu bezmaksas likmes piedāvājumu līdz 60lvl! Pasteidzies izmantos šo piedāvājumu.

Betway totalizatora bezmaksas likme

Bezmaksa likmes maksimālā summa ir 60 lati
Veiciet pirmo likmi un saņemiet tikpat lielu bezmaksas likmi. Divas likmes par vienas cenu!
Jums jārīkojas šādi:
Jāreģistrējas un jāveic pirmā iemaksa savā Betway.com kontā
Veiciet VIENU likmi sporta totalizatorā. Tiklīdz tiks slēgta jūsu pirmā likme, mēs jums piešķirsim vēl vienu tikpat lielu bezmaksas likmi līdz 60 latiem. Bezmaksas likmi atradīsiet sadaļā “Mans konts” > “Mani bonusi”
Lai izmantotu bezmaksas likmi, izvēlieties iznākumu kādā no spēlēm un bezmaksas likme parādīsies Jūsu likmju kartītē – veiciet atzīmi pie tās, lai izmantotu šo likmi.
Vairāk informācijas par bezmaksas likmēm BUJ sadaļā
Piemērs: Noguldiet 60 latus Betway.com kontā, veiciet likmi totalizatora sekojot augstāk minētajiem soļiem un saņem bezmaksas likmi 60 latu vērtībā. Ja spiedīsiet uz
“Konta informācija”, atradīsiet savu bezmaksas likmes kuponu. Tagad variet veikt vēl vienu likmi un izmantot 60 latu bezmaksas likmi ieklikšķinot mazajā lauciņā blakus bezmaksas likmei. Atcerieties, ka no šīs likmes tiks saņemta tikai laimesta summa, bet ne pati likmes summa. Tāpat bezmaksas likmi nevar izmantot likmju sistēmās. Likmi arī nav iespējams sadalīt mazākās likmēs, bet pēc vēlēšanās tai ir iespējams pievienot savu naudu.
Reģistrēties Betway totalizatorā

Kā izmantot Betway bezmaksas likmi

Pieņemsim, ka veiciet bezmaksas likmi par 30 latiem uz futbola spēli ar koeficentu 2.50. Uzvaras gadījumā, savā kontā saņemsiet 75 latu laimestu mīnuss 30 latu likmes summu = 45 latus.
100% bezmaksas likmes noteikumi:
Pirmā likme pēc reģistrācijas Betway.com jāveic ne vēlāk kā pēc 30 dienām. Vismaz vienai izvēlei jābūt ar koeficentu 1.70 vai vairāk un likmei jābūt vismaz 3 iespējamiem iznākumiem. Atceltas likmes šajā gadījumā netiek skaitītas.
Pēc bezmaksas likmes saņemšanas, tā jāizmanto 30 dienu laikā. Ja kupons netiek izmantots šajā laikā, tas tiek anulēts.
Bezmaksas likme parādīsies Jūsu kontā tiklīdz tiks noskaidrots jūsu pirmās likmes rezultāts. To atradīsiet sadaļā “Konta informācija”, tad spiežot uz “Mani bonusi”. Šo likmi variet izmantot savā likmju kartītē.
Bezmaksas likmi nav iespējams pārskaitīt uz savu bankas kontu (izņemt).
Ja veiktā bezmaksas likme ir laimējusi, savā kontā saņemsiet tikai laimesta daļu, bez pašas likmes summas.
Bezmaksas likmi nav iespējams sadalīt daļās. Tā ir jāizmanto pilnībā vienā likmju kartītē.
Bezmaksas likmi ir iespējams kombinēt ar savu naudu. Piemēram: 10 latu bezmaksas likmei var pievienot 5 latus no sava konta.
Bezmaksas likmes nevar izmantot likmju sistēmās.
Bezmaksas likme ir spēkā tikai totalizatorā. To nav iespējams izmantot pokerā, spēlēs vai kazino.
Viens klients var saņemt tikai vienu bezmaksas likmi. Klienta identitāte tiks noteikta pēc jebkura no sekojošajiem faktoriem: vārds, pasta adrese, e-pasta adrese, IP adrese, kredītkartes numurs, dators vai jebkāda cita nepieciešamā identifikācijas forma.
Tikai tiem, kas vecāki par 18.
Šo piedāvājumu nevar kombinēt ar citiem Betway.com piedāvājumiem.
Krāpnieciska darbība, kas saistīta ar šo bonusu nozīmēs zaudētu iespēju izņemt Betway.com bonusu un konta slēgšanu.
Šis piedāvājums ir spēkā tikai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem
Spēkā bezmaksas likmju noteikumi

Reģistrēties Betway totalizatorā

Betfair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *