Bukiji

Bezriska likme KHL spēlēm 10.janvārī no Betsafe

Dinamo Rīga sezonas izšķirošās spēles ir klāt! Kārotā vieta play-off astotniekā būs jāizcīna milzīgā konkurencē. Vai vēl viens solis pareizajā virzienā tiks sperts jau pirmdienas mājas spēlē pret Znaroka OHK Dynamo?
Lai padarītu šī jautājuma atbildēšanu ar likmi neatvairāmu, Betsafe totalizators piedāvā izmantot 3 latu bezriska likmi šodienas KHL spēlēm. Tas nozīmē, ka neprecīzas prognozes gadījumā, Betsafe atmaksās Tavu likmi līdz 3 latiem!

Kā saņemt bezriska likmi:

1. Veic likmi, kura satur vismaz vienu no 10.janvāra KHL spēlēm. Ja likme būs laimējusi, protams, paturēsi laimestu. Ja pirmā šīsdienas likme uz KHL izrādīsies neprecīza, Betsafe atmaksāsi Tavā kontā tās summu līdz pat 3 latiem.
Likme summa var būt lielāka par 3 latiem, taču maksimālā atmaksātā summa ir 3 lati. Likme var saturēt vairāk vienu vai arī vairākas spēles.
2. Sūti epastu uz freebet@betsafe.com, ja likme nav laimējusi. Ierakstiet epasta tematā “savu lietotājvārdu, kupona ID 23456788”. Šī informācija ir atrodama sadaļā “Mans konts” > “Likmju vēsture”.
3. Betsafe klientu atbalsts dienesta personāls kontam pieskaitīs līdz pat 3 latiem tuvākajā iespējamā laikā.

Betsafe prognozē, ka šo piedāvājumu izmantos daudz spēlētāju un tāpēc kompensācijas ieskaitīšana kontā var aizņemt līdz pat 72 stundām.
Veic savu bezriska likmi šeit

Noteikumi:
Piedāvājumā piedalās likmes, kurās ir vismaz viena izvēle no 10.janvāra KHL spēlēm
Piedāvājumā piedalās tikai pirmā uz KHL spēli izdarītā likme šajā dienā
Šis piedāvājums ir spēkā tikai Latvijas iedzīvotājiem
Šo piedāvājumu katrs klients var izmantot tikai vienu reizi
Vienai mājsaimniecībai, IP adresei utt.var būt tikai viens konts
Šis piedāvājums ir spēkā gan jauniem, gan esošiem klientiem
Likmes atmaksas pieprasījums ir jāsūta uz freebet@betsafe.com ne vēlāk kā līdz trešdienai, 12.janvārim pl.23:59. Vēlāki atmaksas pieprasījumi netiks ņemti vērā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *