Bukiji

Bwin sporta totalizators

Bwin totalizators

Vai meklējat iespēju slēgt sporta derības, izklaidēties un saņemt izcilu apkalpošanu? Online totalizators bwin ir tieši tas, kas jums ir vajadzīgs, ja vēlaties slēgt derības par savu iecienītāko futbola, hokeja vai basketbola komandu vai par tenisa spēli.

bwin totalizators piedāvā pasaulē plašākās sporta derību iespējas. bwin sporta totalizatorā ir pieejami vairāk nekā 90 dažādu sporta veidi, par kuriem ir iespējams veikt līdz pat 30 000 derību ik dienu. Jūs priecāsieties par iespēju slēgt derības tiešsaistē un par pieejamo tiešraides videomateriālu daudzveidību. Varat skatīties spēli un slēgt derības tiešsaistē vienlaicīgi, līdz pat brīdim, kad atskan finālspēles signāls.

Futbols bwin

Lielākais tiešsaistes sporta derību pakalpojumu sniedzējs bwin piedāvā slēgt derības par futbola spēlēm ne vien Eiropā, bet visā pasaulē. Pasaules kauss 2010, Bundeslīga, Premjerlīga, A grupa, Pirmā līga, kā arī Čempionu līga, UEFA kauss un EURO (Eiropas čempionāts) – bwin nodrošina futbola derības par jebkuru no tiem. Un tas vēl nav viss.

Varat slēgt derības par Latvijas vietējiem sporta pasākumiem – Baltijas Futbola līgu un LMT Virslīgu. Vai FK Ventspils, SK Liepājas Metalurgs vai Skonto FC ir jūsu iecienītais Latvijas futbola klubs? Ja esat patiess Latvijas futbola līdzjutējs, šie spēlētāju vārdi būs jums zināmi – Māris Smirnovs, Kaspars Gorkšs, Juris Laizāns, Andrejs Rubins, Viktors Morozs, Māris Verpakovskis un Andrejs Perepļotkins.
Reģistrēties Bwin online totalizatorā

Teniss bwin

bwin totalizatorā ir pieejams viss tenisa līdzjutējam nepieciešamais. Slēdziet derības tiešsaistē par tenisa spēlēm WTA un ATP turnīros visā pasaulē, tostarp par visiem Grand Slam pasākumiem: Australian Open, French Open, Vimbldonas čempionātu un US Open, kā arī par Fed Cup un Deivisa kausu. Piedāvājam maču derības, setu derības, derības par turnīra uzvarētājiem un daudz ko citu.

Ernests Gulbis un Andis Juška ir tenisa spēlētāji, uz kuriem paļaujas Latvijas tenisa līdzjutēji un sporta derību dalībnieki.

Volejbols bwin

Ja runa ir par pasaulē lielākajiem volejbola dzīves notikumiem − Pasaules līgu, FIVB Pasaules čempionātu, Eiropas čempionātu, FIVB Pasaules Grand Prix un Olimpiskajām spēlēm, bwin vienmēr ir notikumu centrā! Piedāvājam lieliskas iespējas derībām par setiem, punktiem un uzvarētājiem. Turklāt piedāvājam arī tiešraidē skatāmas lieliskākās spēles!

Ikviens savas uzvaras atceras labāk nekā zaudējumus – Latvijas pludmales volejbola spēlētāji Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs, iespējams, atceras savu uzvaru pār ASV komandu 2008. gada Olimpiskajās spēlēs.

Hokejs bwin

bwin totalizatorā Jūs varat slēgt derības uz šiem spēlētājiem, jo viņi spēlē ne vien vietējās līgās, bet arī ārvalstu futbola klubos un piedalās starptautiskās futbola sacensībās.

Latvijas nacionālā hokeja izlase vienmēr bijusi konkurētspējīga, rādījusi labu sniegumu IIHF Pasaules čempionātā, jo Latvijas hokeja cerības tiek saistītas ar tādiem sportistiem kā, piemēram, Aigars Cipruss, Mārtiņš Cipulis, Sandis Ozoliņš, Viktors Ignatjevs, Artūrs Irbe, Rodrigo Laviņš un daudzi citi.

Arī NHL spēles (finālspēles un Stenlija kausa izcīņa) nodrošina nemainīgi izcilas iespējas derību slēgšanai tiešsaistē, jo arī tajās piedalās daudzi Latvijas hokeja spēlētāji − Oskars Bārtulis, Kaspars Daugaviņš, Raitis Ivanāns, Mārtiņš Karsums, Artūrs Kulda, Kārlis Skrastiņš, Jānis Sprukts.

Jūs būsiet sajūsmā par Eiropas Hokeja līgas, piemēram, DEL un Superlīga, spēļu piedāvājumiem. Savukārt uz KHL (Kontinentālā hokeja līga), kurā spēlē arī Latvijas hokeja klubs Dinamo Rīga, ir pieejama plašu likmju veidu daudzveidība, kas sniegs jums lielisku iespēju slēgt derības.

Veiciet likmes uz 3-way, 1/3, handikaps un vārti!
Reģistrēties Bwin online totalizatorā(bwin totalizators piedāvā 20Ls bonusu Latvijas iedzīvotājiem)

Betfair

One Comment

  1. […] protams, tiek izteikts koeficientos. Piemēram šodienas basketbola spēle Latvija pret Krieviju sporta totalizatora Bwin ir šādi koeficienti: Latvija 2,6 Krievija 1,5 Ja mēs piedalītos ar 100lvl banku un uzliktu par […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *