Bukiji

Čempionu līgas fināls – Barcelona vs Manchester United

Glens Strombergs par Čempionu Līgas finālu: Cīņa būs ļoti sīva
Expekt futbola eksperts Glens Strombergs (Glenn Strömberg) atzīst, ka Barselonu stipru dara tās spēcīgais sastāvs, taču Manchester United ir priekšrocības kā laukuma saimniekiem.

„Mans favorīts jau no paša sākuma bija Barselona, taču tās izredzes pazemina tas, ka spēle notiek Anglijā, kas sniedz zināmas priekšrocības Manchester United kā laukuma saimniekiem. Varbūtība, ka Barselona uzvarēs būtu 60 pret 40 jebkurā citā laukumā, taču tagad tā ir 55 pret 45, un cīņa būs ļoti sīva. Ja jūs nezināt, uz ko likt, es varētu jums ieteikt likt uz United un viekārši turēt īkšķus, taču es to nevaru. Barselona ir ļoti stipra, un taj ir vairāki spēlētāji, kas varētu izšķirt mača rezultātu, piemēram, maģiskais Leo Messi, kurš viens pats varētu nospēlēt un uzvarēt maču. Tādēļ savu likmi likšu uz Barselonu, kā arī to, ka spēles pamatlaikā tiks gūti zem 2,5 vārtiem. Citas pieminēšanas vērtas likmes varētu būt, ka spēlētāji kā Buskets (Busquets), Alvess (Alves), Vidiks (Vidic), kā arī Ferdinands (Ferdinand) varētu saņemt dzeltenās kartītes, vai arī tikt noraidīti pavisam,”tā Glens Strombergs.


Likmes Manchester United vs. Barcelona Expekt totalizatorāno 28.maija atjaunots jaunu klientu bonuss Latvijas iedzīvotājiem!!

Citi totalizatoru piedāvājumi uz Čempionu līgas finālu – Barcelona vs Manchester United

Bet365 totalizatora piedāvājums uz Čempionu līgas finālu

Veic likmi pirms spēles sākuma bet365 totalizatorā un pēc tam live likmi spēles laikā un, ja pirmā Tava likme zaudēs, bet 365 totalizators Tev atlīdzinās līdz EUR25

Veikt likmi bet365 totalizatorā

Apdrošināta Čempionu līgas fināla likme no Triobet totalizatora

Čempionu līgas fināls norisināsies jau rītdien Vemblija stadionā. Ja Jūsu pirmā LiveBet likme uz šo maču nevinnēs, Triobet totalizators to atgriezīs līdz pat 7 LVL!

LiveBet ir iespēja veikt likmes maču norises gaitā. Ja vēl neesat to izmēģinājis, tad apdrošināta likme ir lieliska izdevība to darīt.


Kā izmantot piedāvājumu:
1. Veiciet login
Spiediet ekrāna augšējā daļā esošo saiti “Iemaksa” un tad “Bonusa kods”, kur ievadiet kodu CHAMPLIVE.
2. Veiciet LiveBet likmi uz Čempionu līgas finālspēli
Ja pirmā LiveBet likme uz šo maču nebūs vinnējusi, mēs to atgriezīsim!

Uzzināt vairāk

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piedāvājums attiecas tikai uz LiveBet likmēm. Piedāvājuma ietvaros LiveBet likmi varat gan online, gan Mobile versijās. Tāpat varat veikt reizinājuma likmes, ja viens viens no iznākumiem ir uz Čempionu līgas finālu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *