Bukiji

Dinamo Rīga spēļu kalendārs 2010/2011 sezona

Betfair

Dinamo Rīga spēļu kalendārs 2010/2011 sezona

Dinamo Rīga mājas spēles

Mājas spēles Laiks Pilsēta Arēna
Svētdiena 19. Septembris, 2010
Dinamo Rīga Ak Bars Kazaņa 18:00 Rīga Arēna Rīga
Otrdiena 21. Septembris, 2010
Dinamo Rīga Ņeftehimik Ņižņekamska 19:30 Rīga Arēna Rīga
Ceturtdiena 23. Septembris, 2010
Dinamo Rīga Avtomobilist Jekaterinburga 19:30 Rīga Arēna Rīga
Sestdiena 25. Septembris, 2010
Dinamo Rīga SKA Sanktpēterburga 17:00 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 06. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga Coyotes Fīniksa 19:30 Rīga Arēna Rīga
Sestdiena 09. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga Torpedo Ņižņijnovgoroda 17:00 Rīga Arēna Rīga
Pirmdiena 11. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga Lokomotiv Jaroslavļa 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 13. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga Atlant Maskavas apg. 19:30 Rīga Arēna Rīga
Pirmdiena 25. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga OHK Dinamo Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 27. Oktobris, 2010
Dinamo Rīga Vitjaz Čehova 19:30 Rīga Arēna Rīga
Svētdiena 28. Novembris, 2010
Dinamo Rīga Sibirj Novosibirska 17:00 Rīga Arēna Rīga
Otrdiena 30. Novembris, 2010
Dinamo Rīga Amur Habarovska 19:30 Rīga Arēna Rīga
Ceturtdiena 02. Decembris, 2010
Dinamo Rīga Metallurg Novokuzņecka 19:30 Rīga Arēna Rīga
Pirmdiena 06. Decembris, 2010
Dinamo Rīga Spartak Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 22. Decembris, 2010
Dinamo Rīga OHK Dinamo Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Piektdiena 24. Decembris, 2010
Dinamo Rīga Baris Astana 17:00 Rīga Arēna Rīga
Svētdiena 26. Decembris, 2010
Dinamo Rīga Jugra Hantimansijska 17:00 Rīga Arēna Rīga
Otrdiena 28. Decembris, 2010
Dinamo Rīga Avangard Omska 19:30 Rīga Arēna Rīga
Pirmdiena 10. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga OHK Dinamo Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 12. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga Spartak Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Piektdiena 14. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga Severestaļ Čerepoveca 19:30 Rīga Arēna Rīga
Svētdiena 16. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga SKA Sanktpēterburga 17:00 Rīga Arēna Rīga
Otrdiena 18. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga CSKA Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 26. Janvāris, 2011
Dinamo Rīga Dinamo Minska 19:30 Rīga Arēna Rīga
Otrdiena 01. Februāris, 2011
Dinamo Rīga CSKA Maskava 19:30 Rīga Arēna Rīga
Trešdiena 16. Februāris, 2011
Dinamo Rīga Salavat Julajev Ufa 19:30 Rīga Arēna Rīga
Piektdiena 18. Februāris, 2011
Dinamo Rīga Metallurg Magņitogorska 19:30 Rīga Arēna Rīga
Svētdiena 20. Februāris, 2011
Dinamo Rīga Traktors Čeļabinska 17:00 Rīga Arēna Rīga

Dinamo Rīga izbraukuma spēļu kalendārs

Izbraukuma spēles Laiks Pilsēta Arēna
Ceturtdiena 09. Septembris, 2010
SKA Sanktpēterburga Dinamo Rīga 18:00 Sanktpēterburga Sanktpēterburgas LEDUS PILS
Sestdiena 11. Septembris, 2010
Metallurg Novokuzņecka Dinamo Rīga 13:00 Novokuzņecka Sporta pils “Kuznetskih metallurgov”
Pirmdiena 13. Septembris, 2010
Sibirj Novosibirska Dinamo Rīga 15:00 Novosibirska Koncertu-sporta komplekss “Sibirj”
Trešdiena 15. Septembris, 2010
Amur Habarovska Dinamo Rīga 11:00 Habarovska Platinum-Arena
Pirmdiena 27. Septembris, 2010
Jugra Hantimansijska Dinamo Rīga 16:00 Hantimansijska Arena-Jugra
Trešdiena 29. Septembris, 2010
Baris Astana Dinamo Rīga 16:00 Astana Sporta pils Kazahstan
Piektdiena 01. Oktobris, 2010
Avangard Omska Dinamo Rīga 15:00 Omska Arena-Omsk
Svētdiena 03. Oktobris, 2010
Spartak Maskava Dinamo Rīga 16:00 Maskava Sporta pils “Sokolņiki”
Sestdiena 16. Oktobris, 2010
OHK Dinamo Maskava Dinamo Rīga 16:00 Maskava Lužņiku mazā sporta arēna
Pirmdiena 18. Oktobris, 2010
Spartak Maskava Dinamo Rīga 18:30 Maskava Sporta pils “Sokolņiki”
Trešdiena 20. Oktobris, 2010
Severestaļ Čerepoveca Dinamo Rīga 18:00 Čerepoveca Ledus pils
Piektdiena 22. Oktobris, 2010
SKA Sanktpēterburga Dinamo Rīga 18:00 Sanktpēterburga Ledovij dvorec
Svētdiena 31. Oktobris, 2010
Dinamo Minska Dinamo Rīga 17:00 Bobruiska Bobruisk-Arena
Otrdiena 02. Novembris, 2010
CSKA Maskava Dinamo Rīga 18:30 Maskava Ledus sporta pils CSKA
Trešdiena 17. Novembris, 2010
Salavat Julajev Ufa Dinamo Rīga 16:00 Ufa Ufa-Arena
Piektdiena 19. Novembris, 2010
Metallurg Magņitogorska Dinamo Rīga 16:00 Magņitogorska Arena-Metallurg
Svētdiena 21. Novembris, 2010
Traktors Čeļabinska Dinamo Rīga 14:00 Čeļabinska Ledus arēna “Traktor”
Otrdiena 23. Novembris, 2010
CSKA Maskava Dinamo Rīga 18:30 Maskava Ledus sporta pils CSKA
Trešdiena 08. Decembris, 2010
Avtomobilist Jekaterinburga Dinamo Rīga 16:00 Jekaterinburga Kultūras-izklaides komplekss “Uralec”
Piektdiena 10. Decembris, 2010
Ņeftehimik Ņižņekamska Dinamo Rīga 18:00 Ņižņekamska Ledovij dvorec
Svētdiena 12. Decembris, 2010
Ak Bars Kazaņa Dinamo Rīga 16:00 Kazaņa Tatneft-Arena
Otrdiena 04. Janvāris, 2011
Torpedo Ņižņijnovgoroda Dinamo Rīga 18:00 Ņižņijnovgoroda Dvorec sporta profsojuzov
Ceturtdiena 06. Janvāris, 2011
Lokomotiv Jaroslavļa Dinamo Rīga 18:00 Jaroslavļa Arena-2000-Lokomotiv
Sestdiena 08. Janvāris, 2011
Atlant Maskavas apg. Dinamo Rīga 16:00 Mitišči Arena Mitišči
Ceturtdiena 20. Janvāris, 2011
OHK Dinamo Maskava Dinamo Rīga 18:30 Maskava Lužņiku mazā sporta arēna
Sestdiena 22. Janvāris, 2011
Vitjaz Čehova Dinamo Rīga 16:00 Čehova Sporta pils “Vitjaz”
Pirmdiena 24. Janvāris, 2011
CSKA Maskava Dinamo Rīga 18:30 Maskava Ledus sporta pils CSKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *