Bukiji

Eiropas Čempionāts vieglatlētikā- apdrošināta likme no triobet

Vasaras lielākais notikums vieglatlētikā, Eiropas čempionāts, norisināsies Barselonā no 27. jūlija līdz 1. augustam. Kuri triumfēs šogad?
Lai šo īpašo notikumu padarītu vēl saistošāku, triobet piedāvājam lielisku darījumu:
Veiciet vienu likmi Triobet totalizatorā uz kādu no čempionāta notikumiem un jūs saņemsiet apdrošinātu otru likmi vērtībā līdz 4 LVL! Tas nozīmē, ka gadījumā, ja otrā likme nevinnēs, triobet atgriezīs jūsu naudu!
Piedāvājums ir spēkā tikai šonedēļ notiekošajam Eiropas čempionāta vieglatlētikā, tādēļ nepalaidiet to garām!

Kā saņemt EČ vieglatlētikā apdrošināto likmi jaunajiem klientiem

1. Reģistrējaties TrioBet un veiciet iemaksu.
2. Veiciet login savā TrioBet lietotājkontā.
3. Dodieties uz Totalizatora sadaļu un veiciet likmi uz Eiropas vieglatlētikas čempionātu. Jūsu nākamā likme būs apdrošināta pirmās likmes vērtībā (maksimums 4 LVL).
4. Tādā pašā veidā veiciet otro likmi uz Eiropas vieglatlētikas čempionātu. Šī likme jau būs apdrošināta – ja tā nevinnēs, saņemsiet naudu atpakaļ. Citiem vārdiem, jūs ne ar ko neriskējat!

Kā saņemt EČ vieglatlētikā apdrošināto likmi, ja esi jau reģistrējies triobet

1. Veiciet login savā TrioBet lietotājkontā.
2. Dodieties uz Totalizatora sadaļu un veiciet likmi uz Eiropas vieglatlētikas čempionātu. Jūsu nākamā likme būs apdrošināta pirmās likmes vērtībā (maksimums 4 LVL).
3. Tādā pašā veidā veiciet otro likmi uz Eiropas vieglatlētikas čempionātu. Šī likme jau būs apdrošināta – ja tā nevinnēs, saņemsiet naudu atpakaļ. Citiem vārdiem, jūs ne ar ko neriskējat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *