Bukiji

FBI pārņem 3 lielākās ASV pokera lapas

Pagājušo piektdien ASV tika apturēta 3 lielāko online pokera lapu darbība – PokerStars, Full Tilt Poker un Absolute Poker, tika aizturētas 11 personas, kuras saistītas ar šo pokera saitu dibināšanu utt. par naudas atmazgāšanu, krāpšanu lielos apmēros un nelegālu azartspēļu rīkošanu.

Visu trīs domēnu vietā šobrīd var atrast tikai FBI informāciju, ka azartspēles ir nelegālas.

Šobrīd gan tas attiecas uz ASV lapām un visur citur šīs pokera istabas darbojas, vismaz tik tālu, cik tas attiecas uz Latvijas spēlētājiem. Tāpat arī savās Eiropas lapās šīs pokera lapas mierina klientus, ka viņu nauda ir drosībā (es gan stipri padomātu vai turpinātu spēlēt šajās vietās):

FullTilt pokera istabas paziņojums:

Message to International Customers (Outside US) 16 April 2011

Unfortunately, due to recent actions by the U.S. government, Full Tilt Poker is unable to accept “real money” play from U.S. players; however, we continue to conduct business as usual in the rest of the world. Please be assured that your funds remain safe and secure.

Par situāciju kopumā priecājas mazāk populārās pokera istabas, kuras tādējādi cer pārvilināt pie sevis spēlētājus no šīm vietām, taču ilgtermiņā nedomāju, ka kādam tā var būt priecīga ziņa, jo arī daudzas Eiropas valstis plāno pievērsties pokera saitu retināšanai. Protams, tas nenotiks rīt vai parīt, taču jārēķinās, ka turpmākajos gados šī piemēra dēļ situācija azartspēļu industrijā internetā krietni mainīsies.

Betfair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *