Bukiji

Kā nopelnīt likmju biržā

Likmju biržas kā Betfair un Betdaq ir iecienītas jau vairākus gadus un ne tikai no gambleru puses, bet arī, protams, no treideru un citu naudas tīkotāju, jo, piemēram, Betfair likmju biržā ik dienas notiek vairāk darījumu nekā ASV un UK fondu biržās kopā ņemot.
Betfair, kura ir lielākā un populārākā likmju birža pasaulē ir reģistrēti ap 1 miljonu lietotāju, kuri ik dienas veic likmes viens pret otru.

Tad nu apskatīsim, kādi ir populārākie pelnīšanas veidi likmju biržās.
1. Visbiežāk Latvijas iedzīvotāji likmju biržu iepazīst, kad sāk apgūt ” totalizatoru bonusu mazgāšanu” (bonusu kačāšana, matched betting, bonus abuse un vēl nez kā dēvētais). Protams, sākumā ne visi spēj izprast procesus un, kas ir kas, bet vienkārši skaidrojot, lielākā atšķirība ir tā, ka Jūs varat uzlikt ne tikai par (back likme), bet arī pret (lay likme) notikuma piepildīšanos.
Totalizatori gan pēdējā laikā asi vēršas pret bonusu medniekiem un iekļauj Latvijas iedzīvotājus melnajā sarakstā, jeb vienkāršāk sakot, Latvijas iedzīvotājiem bonusus nepiešķir un, jebkurā gadījumā, bonusu mazgāšana ir īstermiņa pasākums, kas gan teorētiski ir 99,99% droša.
2. Otrs veids, kā mēģināt nopelnīt naudu Betfair biržā ir treidings. Tas ir gards kumos ikvienam, taču tikai retajam pa spēkam mantkārības un psiholoģiskās nenoturības dēļ.
Visvairāk tiek treidots uz zirgiem, jo skrējieni notiek praktiski visu dienu, vairāki stundā, kā arī naudas daudzums katrā skrējienā ir diezgan liels, lai tas svārstītu koeficientus uz zirgiem tik, lai gūtu pietiekamu peļņu.
Lielākā kļūda gan ir tā, ka cilvēki vēlas “uztreidot” lielāku peļņu no ieguldītās summas, vai mīnusa gadījumā mēģināt uztaisīt all green situāciju skrējiena laikā. Te ir jābūt dzelžainai taktikai un tikpat dzelžainam bankas menedžmentam un nerviem.
Īsumā, treidings ir koeficienta back iegāde lētāk un pārdošana dārgāk, jeb skatoties uz koeficientiem, veicat likmi ar lielāku back koeficientu un mazāku lay koeficientu.
3. Gappu aizpildīšana
Bieži vien starp tirgū pieejamajiem koeficientiem ir spraugas, kuras aizpildot var gūt peļņu (skatīt attēlu)

Attēlā varam redzēt, ka under 1,5 goals koeficients back ir 3,3 un lay 3,45 un trūkst 3,35 un 3,4 viņu starpā. Attēla labajā malā redzam, ka veicot likmi par un pret un aizpildot caurumu, ja abas likmes nomačos, gūsim 1,42 GBP peļņu.
4. Katram arī ir savas idejas, kā vēl piepelnīties Betfair likmju biržā- gan liekot lay 0:0 (lai likme laimētu ir jābūt gūtiem vismaz vieniem vārtiem, taču augsts liability), gan liekot pret neizšķirtu futbolā un pie pirmajiem gūtajiem vārtiem liekot par neizšķirtu, tādējādi uztaisot all green (atkal savas nianses, ja pirmos vārtus gūst pastarītis utt).
Katrā ziņā, ja vēlies piepelnīties Betfai vai citās likmju biržās, tad zini, ka tas ir iespējams, taču vienmēr divreiz apdomā, ko dari.
Tāpat Tev noderēs arī likmju biržu bonusi, ko dot jaunajiem klientiem. Visas likmju biržas atradīsi te:
LIKMJU BIRŽAS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *