Bukiji

Kā piereģistrēties Betfair sporta biržā

Betfair

Mēs jau nedaudz apskatījām, kas ir sporta likmju  biržas. Tagad aprakstīšu, cik vien smalki un skaidri iespējams, par Betfair likmju biržu.
1. Reģistrēšanās Betfair sporta likmju biržā.
Lai piereģistrētos Betfair (un arī saņemtu no viņiem bonusu) spiediet šeit. Tad spiediet uz šādas pogas:


Aizpildiet rūpīgi visus datus, un spiediet Open Acount. Tad ielogojieties Betfair. Login izskatās šāds:

Kad esat piereģistrējies un ielogojušies Betfair, tad ejiet uz my account.

Atvērsies šāds te logs:

Te izstāstīšu sīkāk:

Account Summary– redzams attēlā. Te ir redzams Main wallet un Australian licence wallet (Austrālijas tirgum, jo tur ir citi betošanas noteikumi, bet tas praktiski nav nepieciešams, ja vien nevēlaties likt likmes Austrālijas tirgū…).
Available to bet– parāda, cik ir pieejami līdzekļi likmju likšanai.
Available to withdraw– parāda, cik naudas ir pieejams izņemšanai.
Curren exposure– parāda, cik naudas dotajā brīdī ir rezervēta likmēs.
Retained commission– ieturētās komisijas.
Account statement– jūsu Betfair grāmatvedība. Visas jūsu likmes ir atrodamas šeit, cik ir likts, uz ko likts, vidējais koeficients, laimēts vai zaudēts, utt.
Deposit Funds into your Betfair Account– šeit jūs varat depozitēt naudu Betfairā. Atcerieties, ja reģistrējāties pirmo reizi, pirmo depozītu veiciet ar karti, citādi nevarēsiet saņemt nekādus bonusus!!!
Transfer Funds between your Main and Australian Licence Wallets– pārlikt naudu starp tirgiem.
Withdraw Funds from your Betfair Account– izņemt naudu no Betfair. Atcerieties, ja jūs esat depozitējuši ar vairākām kartēm, tad naudu varat izņemt no sākuma uz katru karti tik, cik esat depozitējuši un tikai tad uz jebkuru citu karti.
My Card Details– informācija par jūsu pievienotajām kartēm
Current Bets– esošās likmes. Single bets (unmatched- neapstiprinātās, matched- apstiprinātās, cancelled- atceltās) un multiple bets, pārējais jums nebūs nepieciešams.
Betting History– likmju vēsture
Betting Profit & Loss– kopējie ienākumi/ zaudējumi. Varat izvēlēties pa dienām nedēļām utt.
My Profile– te ir jūsu personīgā informācija, varat sev uzlikt betošanas limitus utt. Bet svarīgākais šeit ir identitātes pārbaude, kas ir jāveic obligāti, citādi jūsu konts var tikt bloķēt. Nospiediet upload personal documents using our secure service un augšupielādējiet savu pases kopiju vai autovadītāja apliecības kopiju (lai apliecinātu, ka esat vismaz 18 gadus vecs), bankas kartes priekšpuses kopiju (apliecinās, ka jums pieder karte ar kuru veicat depozītu. p.s. nekad nevienam, pat, ja prasa, nesūtiet kartes aizmugures kopiju ar neaizklātu drošības kodu) un kādu rēķinu, kurā ir norādīts jūsu personas dati un adrese (apliecina, ka dzīvojat adresē, kuru esat norādījis pie reģistrācijas. Varat sūtīt telefona rēķinu, komunālo pakalpojumu rēķinu utt).
My Security– Betfair drošība ir augstā līmenī. Te varat redzēt 10 pēdējās IP adreses, no kurām esat ielogojušies savā Betfair kontā.
Betfair Points Statement– Betfair pieķir 1 punktu par katiem 10 centiem, ko esat vai neesat samaksājuši komisijās un pēc iegūtā punktu skaita jūs saņemat atlaidi standarta 5% komisijai. Diezgan grūti ir dabūt atlaidi, ja veicat maz un nelielas likmes.

Betfair Holidays- katru nedēļu 15% no kopējiem punktiem tiek atņemti un, ja plānojat neveikt likmes kādu laiku, tad varat izmantot betfair holidays un jums tajā nedēļā neņems nost iegūtos Betafir punktus
Refer And Earn– saņem bonusu par Betfair ieteikšanu draugiem.
Ceru, ka viss saprotams. Līdzīgs princips darbojas visās sporta biržās. Sporta totalizatoros parasti vajag tikai nosūtīt dokumentus pie izmaksas pieprasīšanas.
Lielāko daļu, ko stāstīju, tagad ir redzams arī video!!!

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *