Bukiji

Labākās totalizatoru bezmaksas likmes

Protams, daudzi totalizatori piedāvā bezmaksas likmes un bonusus, bet te apkopošu labākās totalizatoru bezmaksas likmes.

Kas tad ir bezmaksas likme

Bezmaksas likme ir likme, kuru Jūs varat likt uz sporta notikumiem totalizatorā, bet laimesta gadījumā Jūs saņemsiet tikai laimestu.

Totalizatora bezmaksas likmes piemērs

Jūs piereģistrējaties online sporta totalizatorā SkyBet. Lai saņemtu bezmaksas likmi 10GBP apmērā, Jums ir jāveic kvalifikācijas likme ar koeficientu vismaz 2 vai augstāku. Tātad Jūs veicat likmi 10GBP par komandas A uzvaru ar koeficientu 2,5 (3/2 fractional koeficients. To rēķina 3/2+1=1,5+1=2,5). A komandas uzvaras gadījumā Jūsu laimests totalizatorā būs 15GBP (10GBP*(2,5-1)=15GBP, bet kopā kontā būs 25GBP. Pēc spēles beigām Jums būs pieejama 10GBP bezmaksas likme 10GBP, kuru atkal Jums ir jāliek ar koeficientu virs 2. Tikai starpība ir tā, ja Jūs uzliekat 10GBP bezmaksas likmi totalizatorā ar koeficientu 2,5,  uzvaras saņemsiet tikai laimestu, kas ir 15GBP, proti, ja bezmaksas likme uzvarēs, kontā būs tikai 15GBP, nevis 25GBP kā parastas likmes gadījumā.

Kāpēc ir izdevīgas totalizatoru bezmaksas likmes

Totalizatoru bezmaksas likmes ir izdevīgas tāpēc, ka nav jāveic papildus apgrozījums. Jūs veicat tikai kvalifikācijas likmi un likmi ar bezmaksas likmi. Pēc abu likmju veikšanas, varat turpināt likt likmes totalizatorā vai arī pieprasīt uzreiz naudas izmaksu.

Labākās totalizatoru bezmaksas likmes

Betway totalizatora 60LVL bezmaksas likme– veic 60LVL likmi ar koeficientu 1,70 un lielāku un saņem 60LVL bezmaksas likmi.

SkyBet totalizatora 10GBP bezmaksas likme– veic 10GBP likmi ar koeficientu 2 un lielāku un saņem 10GBP bezmaksas likmi.

Boylesports totalizatora 20GBP bezmaksas likme– veic 20GBP likmi un saņem 20GBP bezmaksas likmi.

2 Comments

  1. […] kalkulators ir free bet, jeb bezmaksas likmēm. Bezmaksas likmes parasti saņemsiet pēc kvalifikācijas likmes, tātad pirmo likmi liekat kā bonusu ar vienādiem […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *