Bukiji

Lattelecom optiskais internets un Lattelecom virszemes digitālā televīzija

Betfair

Virszemes TV
Šoreiz apskatīsim ļoti noderīgu lietu tiem, kas veic likmes vai spēlē pokeri, kazino un bingo internetā. Nu jau vairs nav noslēpums, ka internetam ir liela nozīme mūsu dzīvē. Par to nav runa. Runa mūsdienās ir par interneta ātrumu un stabilitāti.

Domāju, ka neviens nenoliegs to, ka Lattelecom internets ir viens no stabilākajiem pieslēguma veidiem Latvijā plašam klientu lokam un šobrīd Lattelecom piedāvā jau optisko internetu ar ātrumu līdz pat 100 Mbit/s. Pašlaik gan tikai Zolitūdes, Ķengaraga un Purvciema daudzdzīvokļu namos ierīkots ātrākais internets Latvijāoptiskais internets, kas nodrošina ievērojami ātrāku piekļuvi filmām, mūzikai, foto on-line un lielu failu ielādi pāris sekundēs. Tuvākajos mēnešos optiskais internets tiks ierīkots arī citos Rīgas mikrorajonos.

Un pats galvenais ir tas, ka tas nebūt nav dārgi. Ar līgumu uz 24 mēnešiem optiskais internets ar lejupielādēšanas ātrumu līdz 100 Mbit/s maksā tikai 11,90Ls mēnesī, turklāt, ja līdz 30.septembrim pieslēgsiet optisko internetu kopā ar televīziju, 3 mēnešus varēsiet skatīties televīziju bez maksas. Turklāt Lattelecom ir arī virszemes digitālā televīzija. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem, izmantojot TV antenu, ir pieejami tikai pieci bezmaksas ētera kanāli – LTV1, LTV7, LNT, TV3 un TV5. Šie kanāli tiek apraidīti pa gaisu ar radioviļniem no Zaķusalas TV torņa un citur Latvijā izvietotajiem TV torņiem. Tā ir Virszemes televīzija analogajā formātā.

Ieviešot Latvijā Lattelecom Virszemes TV ciparu formātā, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu varēs skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti.

Virszemes digitālā televīzija ir pieejama arī par brīvu (bezmaksas paka), ja liekat likmes sporta totalizatoros, tad noteikti ieteiktu pamata paku, kurā būs pieejami 2 Eurosport kanāli, lai Jūs varētu sekot līdzi notikumiem, uz kuriem esat veikuši likmes. Neaizmirsīsim, ka ir sācies basketbola čempionāt un tūlīt jau sāksies arī hokeja chempionāts un labākā izvēle, kur sekot līdzi šiem sporta notikumiem ir Lattelecom virszemes digitālā televīzija!!!

Piesakies Lattelecom virszemes televīzijai un optiskajam internetam šeit un tagad.
Optiskais internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *