Bukiji

Pasaules čempionāts hokejā 2011

2011. gada Pasaules čempionāts hokejā norisināsies Slovākijā no 29. aprīļa līdz 15. maijam un notiks Samsung Arena Bratislavā un Steel Aréna Košicē. Kopumā 2011. gada Pasaules hokeja čempionātā piedalīsies 16 valstis, 14 no Eiropas, un 2 no Ziemeļamerikas, proti, Austrija, Baltkrievija, Čehija, Dānija, Francija, Krievija, Latvija, Norvēģija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Šveice, Vācija, Zviedrija, ASV un Kanāda.

Pasaules čempionāts hokejā 2011 grupas

Pasaules čempionāts hokejā 2011 A grupa

 • Krievija
 • Slovākija
 • Vācija
 • Slovēnija

Pasaules čempionāts hokejā 2011 B grupa

 • Kanāda
 • Šveice
 • Baltkrievija
 • Francija

Pasaules čempionāts hokejā 2011 C grupa

 • Zviedrija
 • ASV
 • Norvēģija
 • Austrija

Pasaules čempionāts hokejā 2011 D grupa

 • Somija
 • Čehija
 • Latvija
 • Dānija

Pasaules čempionāts hokejā totalizatoru favorīti

Totalizatoru favorīti šā gada Pasaules hokeja čempionātā pēc izliktajiem koeficientiem ir Krievija, Kanāda, Zviedrija, Čehija

Pasaules čempionāts hokejā 2011 totalizators

Totalizatori, kur droši veikt likmes uz Pasaules čempionāta hokejā 2011 spēlēm:

Izvēlies sev piemērotāko totalizatoru un ar jauno klientu bonusu iegūsi vairāk naudas likmēm uz Pasaules čempionātu hokejā 2011. Reģistrēties vari arī vairākos totalizatoros.

Pasaules čempionāts hokejā 2011 online

Ja vēlies sekot līdzi Pasaules čempionātam hokejā 2011 online tiešraidēm internetā, tad noteikti iesakām izmantot Lattelecom jauno interneta tv – 20 kanāli internetā bez maksas pirmās divas nedēļas un nekādu ierobežojumu (nav obligāti jābūt lattelecom klientam, lai skatītos Pasaules čempionātu hokeju 2011 tiešraidē, tāpat vari izvēlēties arī HD kvalitāti hokeja tiešraidēm)

Lattelecom interneta TV
TV3 hokeja tiešraides

Citas iespējas, kur skatīties online Pasaules čempionātu hokejā

livetv
live score hunter

Pasaules čempionāts hokejā 2011 spēļu kalendārs

29. aprīlis: Baltkrievija – Kanāda (21:15), Vācija – Krievija (17:15), Slovākija – Slovēnija (21:15), Šveice – Francija (17:15)
30. aprīlis: Čehija – Latvija (21:15), Somija – Dānija (17:15), Norvēģija – Zviedrija (21:15), ASV – Austrija (17:15)
1. maijs: Kanāda – Francija (21:15), Krievija – Slovēnija (17:15), Slovākija – Vācija (21:15), Šveice – Baltkrievija (17:15)
2. maijs: Čehija – Dānija (17:15), Latvija – Somija (21:15), Zviedrija – Austrija (21:15), ASV – Norvēģija (17:15)
3. maijs: Kanāda – Šveice (21:15), Francija – Baltkrievija (17:15), Krievija – Slovākija (21:15) , Slovēnija – Vācija (17:15)
4. maijs: Austrija – Norvēģija (21:15), Dānija – Latvija (17:15), Somija – Čehija (21:15), Zviedrija – ASV (17:15)

Gribi braukt uz Pasaules čempionātu hokejā 2011?

Unibet totalizator piedāvā Tev iespēju braukt uz Pasaules čempionātu hokejā 2011 ceturtdaļfinālu Bratislavā! Piedalies Unibet totalizatora kombinēto likmju turnīrā, kurā visveiksmīgākais spēlētājs iegūs braucienu uz Slovākiju – Unibet apmaksāsim gan ceļu, gan viesnīcu, gan biļeti uz spēli!

Kā tas darbojas?

Uzvarētājs tiks noteikts, balstoties uz hokeja kombinācijas likmi, kura noteiktajā laika posmā uzvarējusi ar visaugstākajiem koeficientiem! Uzvarētājs tiks paziņots 5.maijā, kad Unibet totalizators būs apkopojis datus un noteiks turnīra galveno uzvarētāju – to spēlētāju, kurš visu šo 7 turnīra dienu laikā veicis/kusi visveiksmīgāko kombinēto likmi. Pirmās vietas ieguvējs saņems ceļojumu un Pasaules čempionāta hokejā 2011 ceturtdaļfināla spēli Bratislavā!

Noteikumi:
Gan pirms spēles, gan LIVE likmes piedalās šajā piedāvājumā.
Tikai kombinētās likmes, kuras veiktas un izšķirtas no 28.aprīļa līdz 4.maijam tikai uz hokeju piedalās šajā akcijā un var kvalificēties uz balvas saņemšanu.
Uzvarētājs tiks noteikts, balstoties uz augstāko kopējo kombinētās likmes koeficientu summu.
Šajā akcijā piedalās tikai kombināciju likmes (dažādu kombināciju likmes var izveidot no Jūsu atsevišķajām likmēm. Tās automātiski parādās zem Jūsu izvēlētajiem atsevišķajiem notikumiem).
Kombinētajā likmē jābūt vismaz 3 atsevišķām likmēm, lai kvalificētos šim piedāvājumam.
Minimālā likmes summa ir 1 Lats.
Katrs spēlētājs var likt neierobežotu daudzumu likmju, un tā likmes, kura ir ar visaugstākajiem koeficientiem un ir uzvarējusi, tiks skaitīta.
Alcijas uzvarētājs saņems vienu biļeti uz Pasaules Hokeja Čempionāta ceturtdaļfināla spēli 11. vai 12.maijā (tiks precizēts 6.maijā), 200 Euro ceļa izdevumiem (uzvarētājs saņems naudu savā kontā un varēs noorganizēt savu braucienu) un Unibet segs viesnīcas izdevumus divām naktīm 4* viesnīcā.
Uzvarētājs nevarēs samainīt iegūto braucienu pret jebkādu citu balvu vai naudu.
Nauda ceļa izdevumiem tiks pārskaitīta uz uzvarētāja Unibet kontu līdz 6.maija plkst. 12:00 pēc Latvijas laika.
Unibet parastie akciju noteikumi attiecas arī uz šo akciju.

Lai piedalītos akcijā, ievadiet savu lietotājvārdu šeit (ja neesi reģistrējis –  piereģistrējies Unibet totalizatorā šeit)

Kurš uzvarēs Pasaules čempionātā hokejā 2011

Izvēlies savu favorītu un balso

Sorry, there are no polls available at the moment.

Betfair

Pasaules čempionāts hokejā ar Betsafe totalizatoru

Betsafe hokeja piedāvājumu hattrick

Katru gadu Betsafe pārsteidz savus Latvijas klientus ar īpašām akcijām Pasaules čempionātā laikā. Tagad, kad Betsafe ir kļuvis arī par Dinamo Rīga Oficiālo bukmeikeri, piedāvājumi tikai aug augumā.

Lielā hokeja loterija

Ko darīs fani pēc Pasaules čempionāta? Protams, ka gaidīs jauno KHL sezonu! Kas gan var būt labāks par apziņu, ka šo sezonu varēsi gaidīt jau ar savu spēļu abonementu kabatā?!
Pavadi Pasaules hokeja čempionātu kopā ar Betsafe un piedalies loterijā, kurā varēsi laimēt kādu no sekošām balvām:
1.vieta – 2 Subrada A abonementi uz Dinamo Rīga 2011/2012.g. sezonu 520 LVL vērtībā
2.vieta – 2 Bronzas abonementi uz Dinamo Rīga 2011/2012.g. sezonu 200 LVL vērtībā
3.-6.vieta – Dinamo Fanu atribūtikas komplekts

Kā piedalīties loterijā?

Loterijā piedalās visas uz Pasaules hokeja čempionāta spēlēm veiktās likmes vismaz 1 lata apmērā. Par katru likmēs izdarīto latu dalībnieks saņem vienu biļeti loterijā – 1 lata likme = 1 biļete, 10 latu likme = 10 biļetes utt. Likmes piedalās loterijā neatkarīgi no tā vai ir laimējušas vai zaudējušas.

Mūsējie iesit – uzvari Tu!

Katri Latvijas izlases gūtie vārti ir svētki, taču tagad tie būs tādi dubultā apmērā, jo par katru ripu, kas lidos pretinieku vārtos, mūsu Kazino Red komanda visiem mūsu klientiem dāvinās X 2 bezmaksas griezienus Mega Fortune spēlē, kuras jackpot laimests pārsniedz 2.5 miljonus eiro! Vienkārši!

Čempionāta starta Quick Tip

Quick Tip ir viena no mūsu populārākajām akcijām un kā gan ne, jo tā ir bezmaksas iespēja nodemonstrēt savas iemaņas un cīnīties par lielisku balvu fondu. Un, ja tas vēl ir hokeja Quick Tip, tad tajā noteikti jāpiedalās! Prognozē Pasaules čempionāta pirmā grupu turnīra mačus un cīnies par 1000 eiro balvās!

Dodies uz Quick Tip šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *