Bukiji

5 card draw

Pokera skola sadarbībā ar Betsafe poker

5 card draw spēlētāji

Parasti līdz 5 spēlētājiem pie viena galda.

5 card draw noteikumi

Katram spēlētājam tiek izdalītas 5 kārtis. Viņi var apmainīt līdz 4 kārtīm pēc pirmā solīšanas raunda, lai izveidotu labāko 5 kāršu kombināciju.

5 card draw dīleris

5 card draw poga (“dīlera poga”) norāda kurš ir dīleris. Dīlera poga pēc katras izspēles tiek pārcelta pulksteņrādītāja virzienā pie nākamā spēlētāja.

5 card draw blaindi

5 card draw ir divi blaindi- “mazais blainds” un “lielais blainds”. Summa kas spēlētājam ir jāmaksā blaindos ir atkarīga no spēles. Piemēram, ja jūs pievienojaties $1/2 galdam tad mazais blainds būs $1 un lielais blainds $2. Nākamais spēlētājs pa kreisi no dīlera ir mazais blainds un spēlētājs pa kreisi no mazā blainda ir lielais blainds. Abi spēlētāji iemaksā blaindus pirms kāršu izdalīšanas. Spēlētāji kuri iemaksā blaindus ir nepieciešami, lai radītu pirmo likmi pirmajā solīšanas raundā, kā arī viņiem ir iespēja palikt pie iemaksātās likmes vai arī paaugstināt to, kad ir viņu solīšanas kārta.

5 card draw izspēles uzvarētāja noteikšana

Pēc blaindu uzlikšanas katram spēlētājam tiek izdalītas 5 no pārējiem aizsegtas kārtis. Tad notiek pirmais solīšanas raunds, kad likmes ir izdarītas katrs no palikušajiem spēlētājiem var atmest līdz pat 5 kārtīm un nomainīt tās pret jaunām ( spēlētājs var neatmest nevienu kārti ja viņam rokās jau ir spēcīga kombinācija). Ja pēc pēdējām likmēm beidzamajā otrajā solīšanas raundā izspēlē ir palikuši vismaz divi spēlētāji notiek kāršu atvēršana un uzvar labākā 5 kāršu kombinācija.

Lasi par pokera kombināciju ranguPokera kombināciju rangs

Lasi par sākuma kombinācijām pokerā–  Sākuma kombinācijas pokerā

Lasi par pokera turnīru veidiemPokera turnīru veidi

Lasi par  pokera čata vārdnīcu un pokera terminiemPokera čata vārdnīca un termini

Lasi par pokera veidiem un noteikumiem:

Texas Hold’em pokers

Omaha High pokers

Omaha HI/LO pokers

5 card draw pokers

7 card stud pokers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *