Bukiji

Omaha HI/LO

Pokera skola sadarbībā ar Betsafe poker

Omaha HI/LO spēlētāji

Pieļaujamais spēlētāju skaits ir līdz 10 pie viena galda.

Omaha HI/LO noteikumi

Katram spēlētājam tiek izdalītas četras no pārējiem spēlētājiem aizsegtas kārtis, kā arī uz galda tiek izliktas 5 kopīgās kārtis. Spēlētājiem ir jāizmanto divas aizsegtās kārtis kombinācijā ar 3 kopējām kārtīm, lai izveidotu labāko 5 kāršu kombināciju.

Omaha HI/LO dīleris

Omaha Hi/Lo poga (“dīlera poga”) norāda kurš ir dīleris. Dīlera poga pēc katras izspēles tiek pārcelta pulksteņrādītāja virzienā pie nākamā spēlētāja.

Omaha HI/LO blaindi

Omaha Hi/Lo ir divi blaindi- “mazais blainds” un “lielais blainds”. Summa kas spēlētājam ir jāmaksā blaindos ir atkarīga no spēles. Piemēram, ja jūs pievienojaties $1/2 galdam tad mazais blainds būs $1 un lielais blainds $2. Nākamais spēlētājs pa kreisi no dīlera ir mazais blainds un spēlētājs pa kreisi no mazā blainda ir lielais blainds. Abi spēlētāji iemaksā blaindus pirms kāršu izdalīšanas. Spēlētāji kuri iemaksā blaindus ir nepieciešami, lai radītu pirmo likmi pirmajā solīšanas raundā, kā arī viņiem ir iespēja palikt pie iemaksātās likmes vai arī paaugstināt to, kad ir viņu solīšanas kārta.

Omaha HI/LO izspēles uzvarētāja noteikšana

Omaha Hi/Lo tiek izmantotas piecas labākās kārtis, lai noteiktu kuram ir spēcīgākā kombinācija. Spēlētājiem jāizmanto divas no četrām savām aizsegtajām kārtīm savienojumā ar trīs no kopējām kārtīm, lai izveidotu stiprāko 5 kāršu kombināciju. Omaha Hi/Lo ir četri likmju solīšanas raundi. Pirmais raunds sākas pēc blaindu iemaksāšanas un kāršu izdalīšanas. Otrais raunds ir pēc trešās kopīgo kāršu atvēršanas (angliski – flop), trešais raunds sākas pēc ceturtās kopīgās kārts (angliski – turn) atvēršanas un ceturtais raunds sākas kad piektā kopējā kārts (river) tiek atvērta. Spēlētājs var iegūt potu jebkurā no raundiem un ja likme tiek paaugstināta un pārējie spēlētāji nomet kārtis, tad pārējie roundi nenotiek. Ja diviem spēlētājiem ir precīzi tā pati kombinācija, tad pots tiek sadalīts starp abiem vienādās daļās. Galvenā atšķirība Omaha Hi/Lo salīdzinājumā ar Omaha High ir ja nonāk līdz kāršu atklāšanai tad 50% pota iegūst augstākā kombinācija (High) un 50% zemākā (Low). Lai kvalificētos zemākajai kombinācijai jābūt ar 8 kā augstāko kārti vai zemāku. Augstākajai kombinācijai jābūt ar 8 kā zemāko kārti vai augstāku. Ja nevienam spēlētājam nav ar 8 vai zemāka kombinācija, tad augstā kombinācija iegūst 100% pota.

Omaha HI/LO izspēles uzvarētājs var tikt noteikts trīs veidos.

1. Ja spēlētājs izdara likmi vai paaugstina to un pārējie spēlētāji nomet kārtis, tad spēlētājs iegūst potu un var nerādīt savas kārtis.
2. Ja visi spēlētāji, kuri piedalās izspēlē atrodas all in, tad pēdējās kopīgās kārtis tiek izliktas, kā arī spēlētāju kārtis tiek atsegtas un 5 kāršu labākā kombinācija (labākā kombinācija no divām savām un trīs kopīgajām kārtīm) iegūst potu.
3. Ja neviens spēlētājs neiemaksā likmi vismaz lielā blainda vērtībā, tad lielais blainds iegūst potu.

Lasi par pokera kombināciju ranguPokera kombināciju rangs

Lasi par sākuma kombinācijām pokerā–  Sākuma kombinācijas pokerā

Lasi par pokera turnīru veidiemPokera turnīru veidi

Lasi par  pokera čata vārdnīcu un pokera terminiemPokera čata vārdnīca un termini

Lasi par pokera veidiem un noteikumiem:

Texas Hold’em pokers

Omaha High pokers

5 card draw pokers

7 card stud pokers

Betfair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *