Bukiji

Texas Hold’em

Betfair

Pokera skola sadarbībā ar Betsafe poker

Texas Hold’em spēlētāji

Pieļaujamais spēlētāju skaits ir līdz 10 pie viena galda.

Texas Hold’em noteikumi

Texas Hold’em katram spēlētājam tiek izdalītas divas no pārējiem spēlētājiem aizsegtas kārtis, kā arī uz galda tiek izliktas 5 kopīgās kārtis. Spēlētāji izmanto jebkuru no 7 kārtīm, lai izveidotu labāko iespējamo 5 kāršu kombināciju.

Texas Hold’em dīleris

Texas Hold’em poga (“dīlera poga”) norāda kurš ir dīleris. Dīlera poga pēc katras izspēles tiek pārcelta pulksteņrādītāja virzienā pie nākamā spēlētāja.

Texas Hold’em blaindi

Texas Hold’em ir divi blaindi- “mazais blainds” un “lielais blainds”. Summa kas spēlētājam ir jāmaksā blaindos ir atkarīga no spēles. Piemēram, ja jūs pievienojaties $1/2 galdam mazais blainds būs $1 un lielais blainds $2. Nākamais spēlētājs pa kreisi no dīlera ir mazais blainds un spēlētājs pa kreisi no mazā blainda ir lielais blainds. Abi spēlētāji iemaksā blaindus pirms kāršu izdalīšanas. Spēlētāji kuri iemaksā blaindus ir nepieciešami, lai radītu pirmo likmi pirmajā solīšanas raundā, kā arī viņiem ir iespēja palikt pie iemaksātās likmes vai arī paaugstināt to, kad ir viņu solīšanas kārta.

Texas Hold’em solīšana

Ir trīs Texas Hold’em spēļu veidi – Fixed Limit, No Limit, Pot Limit. Katrai no spēlēm ir sekojošie solīšanas noteikumi.

Fixed Limit:

Katrā solīšanas raundā ir iespēja nomest kārtis, palikt pie esošās likmes vai paaugstināt likmi. Ja neviens spēlētājs pirms jums nav paaugstinājis likmi jums ir iespēja solīt tādu pašu summu kāda ir lielais blainds, ja likme pirms jums ir tikusi paaugstināta jums ir iespējas- nomest kārtis, piekrist paaugstinātajai likmei vai divkārši paaugstināt iepriekšējo likmi.

No Limit:

Katrā solīšanas raundā ir iespēja nomest kārtis, palikt pie esošās likmes vai paaugstināt likmi. No Limit spēlē jums ir iespēja solīt/paaugstināt likmi par tik lielu summu cik vēlaties. Jūs varat paugstināt likmi uz visu jūsu naudu jebkurā brīdī un pārējiem spēlētājiem būs jāiemaksā tik pat, jādubulto jūsu likmes summa vai arī jāspēlē par visiem atlikušajiem čipiem ja viņi vēlas turpināt izspēli. Visas savas naudas ielikšana kopējā grozā tiek saukta par “iešanu all in”. Minimālā likme No Limit ir tāda pati summa kā lielais blainds, ja esošajā raundā pirms jums to neviens nav jau paaugstinājis, vai ar divkāršota iepriekšējās likmes summa.

Pot Limit:

Katrā solīšanas raundā ir iespēja nomest kārtis, palikt pie esošās likmes vai paaugstināt to. Pot Limit maksimālā likme ko varat solīt ir tāda pati summa, kāda jau ir kopējā grozā(angliski – Pot). Tā tiek saukta par “Pot likmi”. Minimālā likme Pot Limit, ja pirms jums nav veikta likme, ir tāda pati summa kā lielais blainds. Ja pirms jums ir veikta likme, tad minimālā likme ir divkārša iepriekšējās likmes summa.

Texas Hold’em izspēles uzvarētāja noteikšana

Texas Hold’em tiek izmantotas piecas labākās kārtis, lai noteiktu kuram ir spēcīgākā kombinācija. Spēlētāji drīkst izmantot vienu vai abas aizsegtās kārtis savienojumā ar kopējām kārtīm, lai izveidotu stiprāko 5 kāršu kombināciju. Texas Hold’em ir četri likmju solīšanas raundi. Pirmais raunds sākas pēc blaindu iemaksāšanas un kāršu izdalīšanas. Otrais raunds ir pēc trešās kopīgo kāršu atvēršanas (angliski – flop), trešais raunds sākas pēc ceturtās kopīgās kārts (angliski – turn) atvēršanas un ceturtais raunds sākas kad piektā kopējā kārts (river) tiek atvērta. Spēlētājs var iegūt potu jebkurā no raundiem un ja likme tiek paaugstināta un pārējie spēlētāji nomet kārtis, tad pārējie roundi nenotiek. Ja diviem spēlētājiem ir precīzi tā pati kombinācija, tad pots tiek sadalīts starp abiem vienādās daļās.

Texas Hold’em izspēles uzvarētājs var tikt noteikts trīs veidos.

  1. Ja spēlētājs izdara likmi vai paaugstina to un pārējie spēlētāji nomet kārtis, tad spēlētājs iegūst potu un var nerādīt savas kārtis.
  2. Ja visi spēlētāji, kuri piedalās izspēlē atrodas all in, tad pēdējās kopīgās kārtis tiek izliktas, kā arī spēlētāju kārtis tiek atsegtas un 5 kāršu labākā kombinācija (labākā kombinācija no savām un kopīgajām kārtīm) iegūst potu.
  3. Ja neviens spēlētājs neiemaksā likmi vismaz lielā blainda vērtībā, tad lielais blainds iegūst potu.

Sadarbībā ar Betsafe poker

Lasi par pokera kombināciju ranguPokera kombināciju rangs

Lasi par sākuma kombinācijām pokerā–  Sākuma kombinācijas pokerā

Lasi par pokera turnīru veidiemPokera turnīru veidi

Lasi par  pokera čata vārdnīcu un pokera terminiemPokera čata vārdnīca un termini

Lasi par pokera veidiem un noteikumiem:

Omaha High pokers

Omaha HI/LO pokers

5 card draw pokers

7 card stud pokers

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *