Bukiji

Pokers

Pokers ir viena no aizraujošākajām kāršu spēlēm. Šeit ir apkopoti online poker bonusi no labākajām tirgū pastāvošajām pokera istabām.

Betsafe pokers

Betsafe, pēc manām domām, ir ne tikai labākais sporta totalizators latviešu valodā, bet arī pokers ir ļoti augstā līmenī. Milzīgi jauno klientu bonusi, daudz garantēto turnīru un labākais online atbalsts (online čats, e-mail, bezmaksas info tālrunis) un speciālais, Latvijā ļoti iecienītais, Rigged in Riga pokera turnīrs.

Reģistrēties Betsafe pokera istabā

Betfair Poker

Betfair ir lielākā likmju birža pasaulē ar savu, neatkarīgu pokera istabu. Lielākā likmju birža nozīmē aptuveni miljardu € apgrozījumu mēnesī un vairāk transakciju nekā Ņujorkas un UK fondu biržās, kas savukārt nozīmē lielas naudas balvas pokera turnīros un freeroll turnīros!

Reģistrēties Betfair pokera istabā

Pokerstars pokers

PokerStars ir lieliska vieta, kur spēlēt pokeru gan ar spēļu naudu, gan uz īstu naudu. Lieliska turnīru izvēle, lieli jauno klientu bonusi, iespējamas vairākas depozitēšanas iespējas. Īsta pokera paradīze!
600$ liels pirmā depozīta bonus.
Reģistrēties Pokerstars pokera istabā

PokerStrategy pokers

Esi nolēmis iemācīties un sākt spēlēt pokeru?
Sāc ar PokerStrategy.com, kas ir senākā un vispopulārākā online pokera skola ar vairāk nekā 2 miljonu biedru un servisu 14 valodās. Ticiet man, nav labākas vietas, kur sākt spēlēt pokeru kā PokerStrategy.com. Viņi piedāvā daudz dažādas pamācības, viņi ir apmācījuši WSOP dalībniekus un viņi ir vienīgie, kas piedāvā saviem biedriem 50$ bankas papildinājumu labākajās pokera istabās, lai Jūs varētu sākt spēlēt pokeru.
Reģistrēties Pokerstrategy.com

SkyPoker pokers

SkyPoker- vienkārši reģistrējies SkyPoker, sāc saņemt pokera punktus un par tiem saņem bonusu. Par katriem 150 SkyPoker punktiem, Tu saņemsi £10 bonusā. Pokera punktus Tu saņemsi par spēlēšanu ar reālu naudu, un piedaloties Sit and Go un Multi table turnīros. Vēl arī 10 dienu laikā no reģistrēšanās brīža saņemsi ielūgumu uz e-mail uz ekskluzīvu jaunu spēlētāju freeroll turnīru.
Reģistrēties Sky Poker pokera istabā

Bodog pokers

Bodog pokers piedāvā lielisku 110% pirmā depozīta bonusu, turklāt 10% Jūs no sava pirmā depozīta saņemsiet uzreiz, bet pārējos 100% līdz pat 500$ saņemsiet iegūstot Bodog pokera punktus.

Reģistrēties Bodog pokera istabā

Triobet pokers

Triobet pokerī ir 2000$ reģistrēšanās bonus, kā arī ļoti daudz freeroll turnīru, kas Jums ļauj lieliski papildināt savu banku.
Reģistrēties Triobet pokera istabā

Bet24 pokers

Bet24 pokers piedāvā 100% līdz pat 600$ jauno klientu bonusu, kas ir viens no lielākajiem tirgū.
Bet24 pokerim, protams, ir latviešu valodas interfeis, bezmaksas freeroll turnīri, 24h atbalsta dienests un daudzi citi labumi, lai Jūs varētu koncentrēties pokera spēlei un neradītu Jums liekas problēmas.

Reģistrēties Bet24 pokera istabā

Bwin pokers

Bwin Poker agrāk īpaši koncentrējās uz spēļu organizēšanu pie sešu spēlētāju galdiem, tomēr pēdējā laikā notikušas izmaiņas un tagad pieejami un labi apmeklēti visu veidu galdi. Tiek piedāvāti arī daudzi īpaši stimuli – turnīri ar ļoti augstas vērtības garantēto balvu fondu, satellites dzīvē notiekošiem turnīriem un milzīga spēlētāju bāze.

Reģistrēties Bwin pokera istabā

Betway pokers

100% pokera bonuss
Tieši tā – mēs dubultosim pirmās iemksas summu līdz pat 1000 ASV dolāru vērtībā. Viss, kas jādara, lai bonusu saņemtu, ir jāspēlē pokers Betway.com. Bez tam katram savam spēlētājam piedāvājam plašu freeroll turnīru izvēli, milzīgus garantēto balvu fondu turnīrus un dāsnu lojalitātes programmu. Kļūstiet par pokera dūzi kopā ar Betway.com!
Īpašs piedāvājums Texas Hold’em spēlētājiem
Līdz pat septembra beigām jums ir lieliska iespēja saņemt papildus bonusu, spēlējot Texas Hold’em pie Betway pokera galdiem.
Ja jums tiek iedalīta noteikta kāršu kombinācija pie Betway.com pokera eiro galdiem ar likmēm virs €1/€2.00, Jūs varat saņemt bonusu no 10 līdz 40 eiro.
Reģistrēties Betway pokera istabā

PartyPoker pokers

PartyPoker ir, pēc manām domām, visvairāk dažādu turnīru, bet viens no mīnusiem varētu būt tas, ka neviens nav bezmaksas freeroll turnīrs, jo minimālā maksa tomēr ir 1$, kas nav daudz, bet, ja esat tikai iesācējs pokera pasaulē, tad sāciet ar kādu citu pokera istabu. Lielajiem pokera spēlētājiem noteikti patiks PartyPoker.
Reģistrēties PartyPoker pokera istabā

WilliamHill pokers

Neskatoties uz to, ka WilliamHill sporta totalizators nepiedāvā bonusu Latvijas iedzīvotājiem, tas neattiecas uz WilliamHill pokeru. Šajā pokera istabā ir pietiekoši daudz freeroll turnīru piedāvājumi, gan dienas, gan nedēļas, gan iesācēju, gan VIP. Domāju, ka šī arī ir lieliska vieta, kur pamācīties spēlēt pokeru par brīvu.
Reģistrēties WilliamHill pokera istabā

Leon pokers

Leonbets patreiz visiem jaunajiem klientiem sadarbībā ar Moneybookers piedāvā 200% pirmā depozīta bonusu līdz pat 600$ un mēneša beigās vēl saņemsiet 1% no depozīta atpakaļ savā Moneybookers kontā.
Reģistrēties Leon pokera istabā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *