Bukiji

SkyBet totalizators- £10, £20 vai £30 bezmaksas likme

Betfair

SkyBet online totalizators– viens no vadošajiem UK bukmeikeriem tagad piedāvā izvēlēties bezmaksas likmi atbilstoši katra spēlmaņa vēlmēm.

Tu vari izvēlēties:

SkyBet £10 bezmaksas likme– veic £10 likmi ar koeficientu 2 vai augstāku uz jebkuru sporta notikumu SkyBet totalizatorā un saņem £10 bezmaksas likmi.

SkyBet £20 bezmaksas likme– veic £20 likmi ar koeficientu 2 vai augstāku uz jebkuru sporta notikumu SkyBet online totalizatorā un saņem £20 bezmaksas likmi.

SkyBet £30 bezmaksas likme- veic £30 likmi ar koeficientu 2 vai augstāku uz jebkuru sporta notikumu pie SkyBet bukmeikera un saņem £30 bezmaksas likmi.

Nepalaid garām šo lielisko iespēju.
Atceries, ka bezmaksas likmi saņemsi pēc pirmās likmes atrisinājuma. Pēc bezmaksas likmes saņemšanas, vei likmi ar bezmaksas likmi ar koeficientu virs 2 un tas arī viss. Nekādu papildus apgrozījumu nav jāveic!

Iegaumē, ka SkyBet totalizators visus jauno klientu kontus reģistrācijas brīdī nobloķēs, ja neievadīsiet reģistrācijas brīdī savu pases kodu (kods, kas attrodas zem bildes. Ļoti garš ar visiem simboliem <). Ja neizdodas ievadīt pases kodu, tad kontu atbloķēs, kad aizsūtīsiet uz help@skybet.com pases kopiju, kas apliecinās, ka esat sasnieguši 18 gadu vecumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *