Bukiji

Betsafe online totalizators

Betfair

Betsafe totalizators ir viens no labākajiem online totalizatoriem, kurš ir pieejams latviešu valodā un piedāvā vienu no labākajiem jauno klientu bonusiem Latvijas iedzīvotājiem- 50Lvl.
Betsafe uz šodienu ir kļuvis par vienu no vadošajiem interneta spēļu un izklaides portāliem pasaulē. Bukmeikera klientu skaits pārsniedz 300 000 un tie nāk no vairāk nekā 100 dažādām valstīm. Kopš kompānijas darbības uzsākšanas 2006. gada janvārī, Betsafe ir ieguvis vienas no industrijas uzticamāko kompāniju reputāciju.

Totalizators un LIVE likmes

Betsafe piedāvā ārkārtīgi plašu notikumu klāstu gan pasaules, gan Latvijas sporta notikumiem. Tas, kas padara Betsafe totalizatora piedāvājumu īpaši atraktīvu, ir gan plašais līgu skaits, gan augstie koeficienti, it īpaši uz favorītiem. Viņu lielā bukmeikeru komanda ir atbildīga par visu vajadzīgo līgu piedāvājumu, kā arī to, ka Betsafe ar saviem koeficientiem klajā nāk kā pirmie visā industrijā. Betsafe cenšas būt tuvāk notikumiem piedāvājot plašu LIVE likmju spēļu izvēli tieši to norises laikā.

Betsafe Totalizātora platformas darbību nodrošina Parspro, kas ir drošs un labi pazīstams programmatūras ražotājs interneta izklaides industrijā. Sadarbībā ar mūsu bukmeikinga speciālistiem tā ir radījusi labāko totalizatora programmatūru šajā nozarē, kas mums ļauj piedāvāt ārkārtīgi konkurētspējīgu produktu visiem sporta likmju cienītājiem.

Betsafe 100% jauno klientu bonuss līdz Ls 50

  • Reģistrējies Betsafe totalizatorā
  • Veic iemaksu savā Betsafe kontā
  • Sūti e-pastu uz bonus@betsafe.com ar savu lietotājvārdu vai lietotāja ID tematā.
  • Betsafe klientu atbalsta dienests ieskaitīs bonusu Tavā kontā. Parasti tas notiek 15 minūšu laikā (lielu kampaņu laikā tas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku).

Bonusa saņemšanas noteikumi

  • Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem Betsafe bukmeikera klientiem un tas attiecās tikai uz pirmo veikto iemaksu klienta kontā. Online totalizators piešķirs jums 100% bonusu pirmās iemaksas apjomā līdz pat Ls 50!
  • Ja iemaksām savā kontā izmantojat Moneybookers, jūs nevarēsiet kvalificēties šī bonusa saņemšanai.
  • Bonusa un pirmās iemaksas summa ir jāapgroza totalizatorā vismaz 3 reizes pirms tā ir pieejama izmaksai. Ja jūs pieprasiet izmaksu pirms šī nosacījuma izpildes, jūs atsakāties no bonusa saņemšanas. Bonusā piešķirtos līdzekļus nav iespējams izmantot likmēm pokera istabā vai kazino.
  • Bonusa apgrozīšanas notiek pēc sekojošiem nosacījumiem: Likmēm, kuras tiek ieskaitītas bonusa apgrozīšanas nosacījuma izpildē, ir jābūt uz koeficientu 1.50 vai augstāku. Vienkāršas vai reizinātājlikmes, kuras neatbildīs šim kritērijam, netiks ieskaitītas apgrozītajā summa un nevarēs palīdzēt izpildīt bonusa saņemšanas nosacījumus.
  • Šo bonusu viena mājsaimniecība un IP adrese var izmantot tikai vienu reizi.
  • Atgādinām, ka vienam lietotājam Betsafe totalizatorā var būt tikai viens konts.

Reģistrēties Betsafe totalizatorā

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *