Bukiji

US Open online tiešraides

27.augustā Ņujorkā sākās šī gada pēdējais Grand Slam tenisa turnīrs- US Open. Kā ierasts, Unibet piedāvās plašu klāstu ar pirms mača likmēm, kā arī ievērojamu skaitu Live likmju. Taču papildus visam tam Latvijas klientiem būs iespējams 250 mačus Unibet TV, un tas nozīmē, ka varēsi ne tikai likt likmes uz saviem mīļākajiem sportistiem, bet arī redzēt viņus triumfējot.
us Mardy Fish

Pagājušā gada astoņdesmitie un deviņdesmitie gadi bija laiks, kad US Open uzvarētājs nebija tālu jāmeklē, un visbiežāk tas bija ASV sportists. Amerikāņu tenisisti ir uzvarējuši 51 grand slam turnīrā, tiem seko zviedri ar 25 uzvarām un austrālieši ar 20 uzvarām. Connors, McEnroe, Agassi, Courier un Sampras- šie visi bija vairākkārtēji čempioni, bet šodien amerikāņu tenisa paaudze ir nobālējusi- Džona Isnera uzvaru šajā US open mūsu bukmeikeri vērtē vien ar koeficientu 80.00. Lai atrastu citus amerikāņu tenisistus, ir jāskatās listē vēl krietni zemāk- Mardijs Fišs ar koeficientu 200.00, pēc tam Endijs Rodiks ar 250.00 ( viņš ir arī pēdējais amerikānis kopš 2003.gada, kas ir uzvarējis kādā grand slam). Bet ir vērts atcerēties, cik dominējošas ir amerikāņu tenisistes, taču arī šeit rezultāti kļūst vājāki un atkarīgi tikai no vienas spēlētājas ( pie tā nonāksim mazliet vēlāk). Bet ASV nav vienīgie, kuri tenisā noriet. Bijušās tenisa lielvalstis Zviedrija un Austrālija šodien arī nevar lepoties ar labiem rezultātiem- zviedru vienīgā cerība ir savainojumu nomocītais Robins Soderlings ar koeficientu 400.00, kamēr Austrālija paļaujas uz jauno Bernardu Tomiku (300.00), un Lejtonu Hjūitu (500.00). Tātad, kāpēc šīs lielvalstis šobrīd tik neveiksmīgi ķepurojās? Atbilde ir meklējama Šveicē, Bāzelē un Maljorkā, Spānijā, kā arī nedaudz Serbijā.

Pēdējos 9 gadus šveiciešu meistars Rodžers Federers un spāņu burvis Rafaels Nadāls ir uzvarējuši 28 lielos turnīros, un starp viņiem serbs Novāks Džokovičs piecos ( tajā skaitā četros no pēdējiem septiņiem), un tieši tāpēc viņi tiek uzskatīti par favorītiem. Bet šis US open būs savādāks, jo tajā dēļ mūžīgajiem savainojumiem nepiedalīsies Nadāls, tāpēc Federera (3.20) un Džokoviča (2.50) koeficienti uzvarai turnīrā ir vēl mazāki. Džokovičs centīsies aizstāvēt savu titulu, un ir uzvarējis pēdējos 3 cietā seguma slam turnīrus, tāpēc ir izteikts favorīts, bet Federers noteikti tuvojas atkal savai labākajai formai, uzvarot Vimbldonā, kā arī uzvarot piecos US Open, un atgriežoties pasaules ranga pirmajā vietā. Lai gan Olimpiskajās spēlēs viņam bija tikai sudrabs, piekāpjoties otram Vimbldonas finālistam Endijam Marejam. Nadālam nepiedaloties turnīrā, šī ir lieliska iespēja Marejam uzvarēt šo grand slam, un mūsu bukmeikeri viņa izredzes vērtē ar koeficientu 5.00, kamēr 2009.gada US Open uzvarētāja Martina Del Potro izredzes tiek vērtētas ar 11.00 ( viņš ir arī vienīgais, kurš spējis iejaukties Federera /Nadāla /Džokoviča slam turnīru monopolā, kopš 2005.gada maija).

Ja vīrieši konkurencē ir tikai pāris favorīti, tad sieviešu konkurencē situācija ir pilnīgi pretēja. Pēdējos septiņios Grand Slam mums ir bijušas septiņas uzvarētājas no septiņām dažādām valstīm. Serērna Viljamsa šobrīd ir visveiksmīgākā tenisiste starp sievietēm, uzvarot 14 lielos turnīros ( ieskaitot 3 US Open), un šogad ir favorīte ar koeficientu 2.00. Serēna uzvarēja pēdējā Vimbldonas turnīrā, kā arī ieguva Olimpisko zeltu tajā pašā laukumā. Šķiet, ka Serēna ir absolūta favorīte, taču krievietei Marijai Šarapovai šobrīd ir uzvaras visos četros Grand Slam turnīros, un šoreiz viņas izredzes tiek vērtētas ar 6.60. Pasaules ranga pirmais numurs, Viktorija Azarenka ir novērtēta kā favorīts nr.2 ar koeficientu 5.50, kā arī viņa uzvarēja pēdējo cietā seguma Grand Slam Melburnā. Kvitova (12.00) un Li Na (18.00) abas ir uzvarējušas lielos turnīrus pagājušajā gadā, un nevar tikt ignorētas, kamēr pagājušā gada uzvarētāja Sema Stosura tiek vērtēta ar koeficientu 18.00, lai gan šī nav bijusi viņai veiksmīgākā sezona. Interesanta likme varētu būt uz trīskārtējo US Open uzvarētāju Kimu Klijsters no Beļģijas, kura pēc šīs sezonas beigs savu karjeru, un koeficients iegūt savu 4.titulu ir 22.00.

Betfair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *