Bukiji

Ziemeļamerikas fināls- Kanāda pret ASV

Šonakt aizvadītas pusfināla spēles hokejā, kur ASV sagrāva Somijas valstsvienības hokeja izlasi ar rezultātu 6-1 un Kanāda uzvarēja Slovākiju ar rezultātu 3-2, kaut arī Slovākijai bija iespēja izlīdzināt rezultātu pēdējās spēles sekundēs. Tātad Kanāda tiksies finālā ar ASV.

Spēle, pēc manām domām, būs ļoti spraiga un interesanta. Lielais fināls jau šo svētdien 22:15, taču dažiem var rasties nelielas problēmas ar finālspēles noskatīšanos, jo svētdiena ir pēdējā diena, kad LTV7 būs pieejams analogajā apraidē. Ja nu 24:00 Jums pēkšņi pazūd signāls, tad izlasi šo rakstu- Interneta TV- skaties online bez maksas LTV1, LTV7, LNT un TV5

Ja vēlies padarīt spēles skatīšanos aizraujošāku, vari veikt likmes Betfair likmju biržā, jo ir pēdējais laiks tur piereģistrēties un veikt līdz pat 30€ likmi, pat ja tā zaudēs, saņemsi līdz pat 30€ atpakaļ*.
Virszemes TV
*- piedāvājums spēkā tikai jauniem Betfair biržas klientiem reģistrējoties caur piedāvājuma baneriem.

Betway.com preses relīze

Kanādas izlase ir favorīti, taču ASV nav aizmirsuši Soltleiksitijas zaudējumu

Olimpiskā hokeja turnīra noslēguma priekšvakarā, interneta totalizatora portāla Betway.com noteiktās likmes liecina, ka bukmeikeri kā galvenos pretendentus iegūt olimpisko zeltu izvirzījuši Kanādas izlasi. Arī ASV izredzes uzvarēt finālā tiek vērtētas salīdzinoši augstu, jo turnīra ietvaros tai jau vienreiz ir izdevies pieveikt Kanādas valstsvienību.

Analizējot olimpiskā hokeja turnīra gaitu un komandu sniegumu, Kanādas izredzes uzvarēt ASV valstsvienību tiek vērtētas ar koeficientu 1.80 jeb 51.50 % iespējamību, attiecīgi pieļaujot 3.40 jeb 28 % iespējamību, ka uzvarēs ASV (neizšķirts spēles pamatlaikā tiek vērtēts ar koeficientu 4.50 jeb 20.50% iespējamību) Zīmīgi, ka olimpiskā hokeja turnīra ietvaros ASV izlase ne reizi nav piedzīvojusi zaudējumu, turklāt spēlē par 1. vietu A apakšgrupā ASV jau vienreiz uzvarēja Kanādu ar rezultātu 5:3. Arī finālā pret Kanādu ASV vārtus sargās vārtsargs Raiens Millers, kuru viņa komandas biedrs, ASV izlases uzbrucējs Deivids Beiks raksturojis kā ļoti aukstasinīgu un nosvērtu cilvēku, jo pēc uzvaras pār Kanādu Millers pat ne reizi nepasmaidījis.

Abas komandas pēdējo reizi spēlēja finālā olimpiskajās spēlēs Soltleiksitijā, kad pārliecinošu uzvaru guva kanādieši ar rezultātu 5:2. Betway.com bukmeikeri atzīmē, ka ASV komanda izskatās pārliecinošāk un mēģinās revanšēties par sāpīgo zaudējumu savās mājās. Plašsaziņas līdzekļos izskanējusī informācija vēsta, ka leģendārais kanādietis Veins Greckis ir pārliecināts par Kanādas uzvaru un ir devis padomus izlases ģenerālmenedžerim Stīvam Aizermanam. Kā zināms, V. Greckis 2002. gadā bija ģenerālmenedžeris Kanādas valstsvienībā, kas izcīnīja zelta medaļas Soltleiksitijas olimpiskajās spēlēs, pārspējot ASV izlasi ar rezultātu 5:2.

Prognozējot „mazā fināla” jeb Slovākijas un Somijas dueli, bukmeikeri abu komandu izredzes izcīnīt bronzas medaļu vērtē samērā līdzīgi – Somijas izredzes izcīnīt olimpisko medaļu bukmeikeri vērtē ar koeficientu 2.20 jeb 42 % iespējamību, savukārt Slovākijai prognozē uzvaru ar koeficientu 2.60 jeb 37 % iespējamību. Neizšķirts rezultāts Slovākijas un Somijas spēles pamatlaikā tiek vērtēts ar koeficientu 4.30 jeb 21 % iespējamību. Slovākijas un Somijas duelī uzvarēs tā komanda, kas spēs pēc iespējas ātrāk aizmirst iepriekšējo zaudējumu rūgtumu un maksimāli koncentrēsies uzvarai. Somi centīsies reabilitēties pēc sagrāves pret ASV izlasi, savukārt Slovāku cienījamā spēle pret Kanādu var dot papildu impulsu un pārliecību par saviem spēkiem.

Veicot likmi uz kādu no iznākumiem, šī iznākuma piepildīšanās gadījumā, derību slēdzējam tiks izmaksāta likmes summa, kas reizināta ar izmaksas koeficientu. Lielākie laimesti tiek iegūti situācijās, kad uzvar negaidītākais prognozējamais rezultāts. Piemēram, izdarot likmi 10 latu apmērā uz to, ka Vankūveras Olimpiskajās spēlēs ASV un Kanāda pamatlaikā nospēlēs neizšķirti (koeficients 3.40), pozitīva iznākuma gadījumā derību slēdzējs iegūst 34 latus.

Totalizatora darbības princips ir derības starp divām pusēm – bukmeikeriem un klientiem. Bukmeikeri piešķir kāda notikuma dažādiem iespējamiem iznākumiem skaitliski izteiktu piepildīšanās varbūtību (koeficientu) uz katru no šiem iznākumiem. Lielākie laimesti tiek iegūti situācijās, kad uzvar negaidītākais prognozējamais rezultāts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *